#43 Ozan Muhammed Kabak - Sayfa 124 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Izliyor musun nasıl oynuyor?

Izliyorum. Masallah cok iyi gidiyor simdiye kadar.

Cocuk daha 19 yasinda ama yasina göre cok olgun oynuyor bence. Akli basinda futbolcu bir baska oluyor, gecen röpörtaji vardi kendi kafasinda kariyer planlamasi yapmis belli oluyor bu. Bayern almak istemis ama Schalke kendi gelisimi icin daha iyi olacagi icin burayi secmis.

Böyle devam ederse o sicramayi da kesinlikle yapar önümüzdeki senelerde.

Ozan zaten dayanıklı, yaşına göre baya güçlü, kalıplı bir topçuydu kabul ama işte bizde kalınca Semih gibi bir omuzda kıta değiştiren topçu olarak kalıyorsun; Almanya'ya gidince fizikaliten en üst seviyeye çıkıyor. Top class stoper futbolcu olma yolunda ilerliyorsun. Ozan bizde kalsa Semih gibi olmazdı elbet ama böyle de olmazdı.

Çağlar'daki fiziksel gelişim de müthiş mesela.

Biraz da insan psikolojisi: kendini ne kadar zorlarsan potansiyelin o kadar yükselir. Tabi yeteneğe de ihtiyacın var ama mentalite en az yetenek kadar önemli bana göre. Istanbullu kulüplere gidip milyonluk sözleşmeyi imzaladiktan sonra bi türlü kendisini geliştiremeyen bir çok yerli var. Ozan burada kalsaydı da iyi stoper olurdu ama her sezon mental anlamda aynı isteği gostermekte daha da zorlanabilirdi.

Ozan bana ciddi şekilde ağır geliyordu ilk oynadığı maçlarda, daha doğrusu ikinci hamlelerde ağır kalıyordu. Bir de malum yaptırdığı penaltılardan dolayı da eksileri vardı.

İzleyemiyorum ama eksiklerini kapatıyor gibi gözüküyor ve iyi yolda olduğu da kesin. Umarım çok daha iyi yerlere gelir.

Ozan bana ciddi şekilde ağır geliyordu ilk oynadığı maçlarda, daha doğrusu ikinci hamlelerde ağır kalıyordu. Bir de malum yaptırdığı penaltılardan dolayı da eksileri vardı.

İzleyemiyorum ama eksiklerini kapatıyor gibi gözüküyor ve iyi yolda olduğu da kesin. Umarım çok daha iyi yerlere gelir.
su anda bundesligayi ciddi olarak takip edenlere sorsan
1 alaba
2 kabak
3 upamecano
derler sana

Ozan Kabak burada gösterdiği performanstan sonra daha iyi bir takıma çok rahatlıkla transfer olacaktır.

Bizim alt yapıda oynayan adamlara örnek olmalı, iyi adam her türlü formayı alıyor. Avm'de döt keseceklerine sabah akşam çalışmalara gerekir.

Üst Alt