#43 Ozan Muhammed Kabak - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Özellikli bir stoper kendini geliştirir ve çalışmaya devam ederse elit stoper listesine girmeyi başarabilir yoksa da kaybolur gider kimler geldi kimler geçti bu piyasadan ..

ilk golde hataliydi, iyi performans sergilemedi ama ancak hata yaparak kendisini gelistirebilir. umarim hatalarindan ders alip daha iyi bir stoper olur çünkü çocukta potansiyel var

İyi niyetinden şüphem yok canı sağolsun bunlar olacak yeter ki ben ondan şunu beklerdim herkes havlu atsa bile sen atma sen Galatasaray tarafından yetiştirildin çoğu dışardan geldi bu adamların Galatasaray'ın ne anlama geldiğini bilmiyorlar..
Altyapı oyuncusu ateşler abi her zaman yaşı kaç olursa olsun..

Cok iyi oynadi

Bok atmayin bosuna,cocuk elinden geleni yapti

3. Gol Muslera'ya yazilir,isterse yumruk atilsin kalecinin o topu tutmasi gerekir hic dengesi bozuldu falan yazmayin

Sayilmayan gol dahil 4 goldede hatası var. Gayet mantıklı bir yorum.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hiçbir golde hatası yok.

Diyelim ki 4 golde de hatası var. 18 yaşındaki çocuğu çok kötü bir maç oynadı diye gömecek misin böyle? Haftaya müthiş maç çıkarsa "Adam adam, heykeline beton yetmez, geleceğin Ramos'u" falan yazarsın. Şu forumda 1 tane doğru düzgün olgun postunu görmedim zaten..

Ozan Erzurum maçında da oynamalıdır.İlk 11den kesecek olan hocayım diye geçinmesin.Maicon ve Donk gibi 30 yaş üzeri kaplumbağalar hata yapacağına Ozan yapsın.

Üst Alt