#43 Ozan Muhammed Kabak - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Guzelce uyariyorsun olmuyor
Kalbini de kirmak istemiyorsun
He 4golde.hatasi var he
Yav en buyuk hata senin futbolla ilgilenmen bi sal şu forumu

İlk golde belki hatası vardır da yürekten oynadığını biliyorsun en azından. Nagatomo için de aynı şey geçerli. Diğerlerini bilemiyorum.

Ayrıca attığı uzun toplara hasta oldum. Bu çocuk olacak kısmetse.

Ofsayttaki golde üzüntüsünü görünce benim de gözlerim doldu.
Ara ara olur böyle
Bu sene de şampiyon olacağız Ozan’ın da katkılarıyla

türkiye standartlarında ben böyle birşey görmedim. oyuncu konusunda pek fazla yanılmam ve bu cocuk 18 yaşında ama öyle bir güven veriyorki.

ikili mücadeleleri muazzam yerinde, oyun kurması ve top tekniği müthiş. bundan sonra hiç kesilmemeli.

buna bisey diyemem, bence bir cok orta saha nin yapamadigi kadar iyi top sokuyor oyunda. Serdar diyelim ras gele öne sut cekiyor, bu ise adama teslim ediyor. Yani cidden modern bi defans, insallah bundan bisey olur.

Bir sezon toplamında yapması gereken hataları tek bir maçta yaptı. Genel anlamda iyi oynadığı maçta yaptı. Futbolcu talihsizliği bu sefer Ozan'ı buldu. Kesinlikle kesilmemesi gerekir. Yoksa ciddi yara alır. Terim'in keseceğini de düşünmüyorum.

nerde hata yaptı? Şuta kafa sokması ve ardından top kaleye sekmesi hata değil bence. dünyanın her bir tarafında şanssızlık diyilip geçilir. Muslera ile çarpışan pozisyonda hata Musleranın. kaleci orda topa çıkıyorsa bunu sinyal vererek belli etmeli arkadaşlar.

ne hatasi hakkaten
1-2 tane rakibe indirdigi top var
hadi kendi kalesine attigini sayabilirsin ama o talihsizlik
lesh gibi oynayan takimda pozitif denebilecek bir kac ogeden biriydi

Ozan'ın Onyekuru'ya 30 metreden havadan ceza sahasına attığı topu ne fernando ne ndiaye ne de diğerleri atabilirdi bu çocuğu kızılmaz bu çocuğu her maç ilk 11 yazmalıyız en azından diğerleri gibi yana değil cesaretiyle dikine oynayabiliyor.

İlk golde hatası var diyen arkadaşlar orada Serdar Aziz'in sazan gibi topa koşturmasına bakın ondan sonra suç Ozan'da mı yoksa alanını boşaltan Serdar Aziz'in kontrolsüz çıkışında mı daha iyi anlarsınız

ilk golde hatasi varmis bence en büyük hata hakemin cünkü emreye faulü vermiyor onun üzerine kontra ve gol pozisyonu olusuyor.
daha sonra ayni benzer kactane pozisyon var ve caliyor.

ne hatasi hakkaten
1-2 tane rakibe indirdigi top var
hadi kendi kalesine attigini sayabilirsin ama o talihsizlik
lesh gibi oynayan takimda pozitif denebilecek bir kac ogeden biriydi
Yav yaparsada yapsın hata 30 yaşına gelmiş kekolar yapacağına 18 yaşında kendi alt yapı ürünümüz %100 yerli ve milli Ozan yapsın hata.Hata yapa yapa tecrübelenecek sonuçta.Tek hatada adam sileceksek o alt yapıdan hiçbir adam çıkmaz.

Orta saha oyuncularımızdan daha iyi top dağıttı, bizim takımda eksik olan stoperlerin iyi pasla orta saha oyuncularını buluşturamaması. Bunu Ozan iyi yapıyor.

Ozan'ın Onyekuru'ya 30 metreden havadan ceza sahasına attığı topu ne fernando ne ndiaye ne de diğerleri atabilirdi bu çocuğu kızılmaz bu çocuğu her maç ilk 11 yazmalıyız en azından diğerleri gibi yana değil cesaretiyle dikine oynayabiliyor
birini överken diğerine haksızlık yapma alışkanlığımız var bizim. muazzam pas attı ama o pasları fernando da attı. gözlerimizle gördüğümüz şeyleri olmamış gibi anlatmaktan vazgeçelim arkadaşlar

Orta saha oyuncularımızdan daha iyi top dağıttı, bizim takımda eksik olan stoperlerin iyi pasla orta saha oyuncularını buluşturamaması. Bunu Ozan iyi yapıyor.
ilkyarı rodriguese güzel bi uzun top attı,ileri de çıktı farkettiysen ama yanındakilar güvenilmez oldugu için risk alamadı.bu cocuk çalımlarla cezasahasına girmeyi seven biri.yetenegi var bu konuda.hücum yapmayı seviyo.2.yarı onyekuruya attıgı şahane pas hücum yeteneklerinin göstergesi.ozanın kendisi dedi daha fazlasını yapıyorum diye.bundan sonra şaşırmayın bu tarz işlere hücumda

Üst Alt