#43 Ozan Muhammed Kabak - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Alp beyin mesajlarini görmüyorum lakin hakarete varan ifadeler varsa eger moderatörlerin gerekli hamleleri yapacagini umuyorum.

Adamin boyu posu gayet iyi. Bir ihtimal daha da uzamaya devam eder. Yere saglam bassin yeter. Omuz omuza mucadelede guresciye takla attirdigimi bilirim

güreşci değil futbolcu olcak fizik gücü illa devasa vücudunun olmasını gerektirmiyor,ayrıca yaşı 18 gelişime açık önemli olan yeteneği zaten,misal geçmişten 2 örnek verelim hangisi sağlam siz seçin görünüşe bakarak..
Galatasaray+v+Kimpasa+Turkish+Super+League+kKPEcC8uDvcx.jpgGökhan_Zan_R.Madrid.JPG
buda altyapımızdan emre vücut olarak gelişmiş ama oyun olarak değil en azından vücudu gibi gelişmemiş fiziğe gereksiz yere takılıyosunuz..
577294fa67b0a976f0b614df.jpgDHL9uy5XYAE--qZ.jpg

Oynasin arkadas, Ahmet kadar kotu olur en fazla? yani pek birsey olmaz, belki iyi cikar, bizde bir futbolcu kazanmis oluruz.

Birakin 3 4 mac arka arkaya oynasin ilk 11'de, seviye'ye adapte olsun. Kendini gelistirsin, birseyler katsin.

Ozan bizim gelecegimiz, Koyayim Ahmet'e Maicon'a.

Ozan oynamalidir, arkasindayiz, hata yapsada arkasindayiz.

Maiconun fizigi var diyemi 4 gol yedirdi?

İlk defa 11 başlıyor. İşi aslında çok kolay. Hocası Terim,stoper rotasyonu sıkıntılı,3 kulvarda gideceğiz,taraftar desteği arkasında..

Burada iş kendisine düşüyor. Mental olarak iyiyse direk 11 oyuncusu bile olabilir.

Bugün tüm riskleri terim aldı. Kaybedilecek her puanın sorumlusu sahada hata yapan kötü oynayan futbolcu değil kendisi olacak.

İnşallah bu akşam yeni bir efsanenin doğuşuna şahit oluruz hepimiz Ozan 'a çok fazla güveniyorum Maicon-Ahmet filan oynayacağına sene sonuna kadar Ozan oynasın

Allah yardımcın olsun Ozan Kabak ...

İnşallah bu akşam yeni bir efsanenin doğuşuna şahit oluruz hepimiz Ozan 'a çok fazla güveniyorum Maicon-Ahmet filan oynayacağına sene sonuna kadar Ozan oynasın

Allah yardımcın olsun Ozan Kabak ...

Linnes kendisine hiç yardım etmiyor karşısında Trezeguet ve Diagne gibi adamlar var ona rağmen sanki kırk yıllık tecrübesi varmış gibi hatasız oynuyor

Muazzam başladın be çocuk yüzümüzü kara çıkarmadı inşallah bundan sonra da ilk 11 'de çokça izleriz seni ...

oglum cok muazzam oynuyor suana kadar
serdara cok yardimci oldu serdarin kapatamadigi noktalari bu herif kapatti lan cok iyi okuyor oyunu suana kadar
umarim devami gelir sonu semih kayaya benzemez

oglum cok muazzam oynuyor suana kadar
serdara cok yardimci oldu serdarin kapatamadigi noktalari bu herif kapatti lan cok iyi okuyor oyunu suana kadar
umarim devami gelir sonu semih kayaya benzemez

Üst Alt