#43 Ozan Muhammed Kabak - Sayfa 53 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ya bi söylesene kim oynasın ahmet mi maicon mu?gördük onları rakibe ikram da ikram yapıyolar.ozan hata yaptıgı maclaırn bile en iyisi can.şimdi istatistikleri getirtip utandırma

al bak bursa maçındaki istatistiği.her maç böyle.ya maiconun ya ahmetin ya marianonun acıklarını kapatmak zorunda.ayıptır ya.daha gecen dedim.arda varken topu onu atarlardı bişeyler yapsın diye,savunmada hersey bu cocuga bırakılıyo

Maicon-Donk-Serdardan hangisi sağlamsa ikisi oynasın yemişim istatististiği, Bu kadar tecrübesiz çocuğu kaldıracak bir kadro yok görüyoruz işte 5 penaltı daha yapsa yine istatistik atacaksın ne anlatayım.

Helal olsun lan sana, gurur duyuyorum seninle.

Adam penalti yaptirdi nerdeyse aglicakti, iste hirs budur.

Diger dangalaklar kari gibi otursun her 2li mucadele kaybetsin, defansa gelmesin yardim etmesin.

18 yasinda cocuk her mac 2 bekin 1 stoperin kademesine girdigi yetmiyoe gibi orta sahanin kademesine giriyor bide rakibin forveti ile devamli 1e1 oynuyor.

Hata yapa yapa ogrenicek. Ahmet oynayinca sanki birsey yapti.

Sonuna kadar aslanlar gibi savaştı penaltı yaptırabilir sorun değil hatalarından ders çıkarmaya devam edip büyük bir stoper olacak umarım yanına Ujfalusi gibi tecrübeli bir lider stoper alırsak o zaman gelişimini daha da hızlı tamamlar. Umarım bu takımla beraber Bülent Korkmaz gibi büyük başarılar kazanırsın.

Daha önce de dediğim gibi, öyle rakibe paldır küldür dalan bir oyuncu değil aslında, hatta yaşından ve tecrübe eksikliğinden beklenmeyecek derecede olgun olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim bu manada. Bu maçta yaptığı penaltıda öncekilerden daha bariz hatalı olsa da mazur görmek için çok fazla sebep var. Bütün takımın bu kadar döküldüğü, kimin ne yaptığının belli olmadığı bir ortamda, sayısız canhıraş müdahale yapmak zorunda bırakılırsa, o da hepsine yetişmeye çalışırsa pozisyonun birinde patlaması şaşılacak bir durum değildir...

Hata yapma ayrı konu da bu kadar kolay penaltı yaptırmasının mantıklı bir tarafı yok. 2si de gereksiz penaltılardı orası da ayrı konu, Paşa maçındaki yanlış karardı hadi.

Onun dışında çok iyi diyeceğim ama diyemiyorum dün o penaltı olmasa bir tane sıkıştırıp berabere bitirebilirdik maçı.

çocuk daha genç üzerine çok varmamak lazım ama fatih hocamızında artık uyarılarda bulunması lazım ceza sahasındaki hareketlerine dikkat et diye

her maç kaç gol pozisyonu önlediğini ben unuttum,kaç hatayı telafi ettiğini artık sayamaz hale geldim.ve utanıyorum bu cocugun bu kadar iyi olmasından,savunmada herseyin ona bırakılmasından.dünkü maçın da en iyisiydi ,ama 1 tecrübsizliğinden bu cocugu satacak insanlar var ayıptır.tiskiniyorum.

ama donk ama serdar diye başlayan cümleler rezilliktir.donk stoper oynayıp engeller o kadar pozisyonu bekle,donk her hatayı kapatır bekle.elinizdekinin kıymetini bilin.serdar kimlerin acıgını kapatmıs her maç bu kadar.maicon ve ahmet denen şabalaklara girmiyorum bile.

Hata yapma ayrı konu da bu kadar kolay penaltı yaptırmasının mantıklı bir tarafı yok. 2si de gereksiz penaltılardı orası da ayrı konu, Paşa maçındaki yanlış karardı hadi.

Onun dışında çok iyi diyeceğim ama diyemiyorum dün o penaltı olmasa bir tane sıkıştırıp berabere bitirebilirdik maçı.
cezasahası dısında rakibin önüne vücudunu koyuyo,ama cezasahasında daha özgüvenle davranıyo ve kendini yakıyo.tecrübesizlik başka bişey değil.öğrenir

Dünkü penaltı amatörceydi.

Yok yani tecrübeyle de açıklayamıyorum iki maçtır o kadar efsane oynarken yapılmaması gereken bir işti.
acıkcası mairanonun geri dönmemesi beni ciddi rahatsız ediyo,ozan bursa maçının piskolojisinden ötürü yaptı belki o hatayı.devamlı aynı pozisyonları yasıyo ama evet o hatayı yapmamalıydı,bu kadar mükemmele yakınken tek bi hata insanı yakabiliyo.milli takımda bu tarz pozisyonlarda topu kayarak alabiliyodu,bizde hala yapamıyo.sıkıntısı bu biraz da

yani bu herife gelene kadar tonla elestirilmesi icab eden herif varken evvela bu herifi elestiren profiterol sevmiyodur bence

Yetenekli oyuncu kesinlikle. Ama yaninda ujfa stili bir lider stoper ve düzgün isleyen defans kurgusu lazim. Her gelen tehlikeli pozisyonda Ozan sigorta durumunda. o pozisyonlarin cogunlugu düzgün isleyen takim halinde defans kurgusuyla olusamaz zaten. Bu kadar acik veren bir takimda illaki hatalar yapar,penaltiya sebep olur, vs.

2 mactir bacaklarina kramp giriyor diye kendini yere birakan bir oyuncunun neden korunmadigina tam anlam veremiyorum.
Mecburiyet tamam olabilir ama sonunda ahmet calikda var elinde. Ayni seviyede degil ama bu genc arkadasimizin yorgunluktan hata yapmasi gittikce olasilikli olacak.

onu acik, yanina lider bir stoper sart. ama asiri mac temposu ve ust uste bu kadar macta bu kadar kilit durumda olmasi gelismesi acisindan her yonden zorlastiriyor. Bu surecten saglikli cikarsa genc gururumuz Bulent Korkmaz seviyesinde bir efsane olabilir.

cezasahası dısında rakibin önüne vücudunu koyuyo,ama cezasahasında daha özgüvenle davranıyo ve kendini yakıyo.tecrübesizlik başka bişey değil.öğrenir
sergen gercekten bisey soracam sana rnkdas yanlis anlama ama neden hep savunma geregi duyuyorsun boyle durumlarda. laf soyletirmiyorsun. ogrenir vs. gibi yorumlarla geliyorsun hep.
anliyorum turkiyede gencleri savunma geregi duydugunu ama surekli ayni seyi yapip duruyorsun.
ozana kotusun diyen yok herkes burda yetenegi oldugunu dusunuyor, hatta avrupa standardlarina yukselebilecek kapasitetede fakat 5 macta midir nedir 2-3 tane penalti yapmasi savunacak bir durum degil. kiramettinin dedigi gibi amatorce bir davranis bazen cok nonchalant davraniyor olmasi yuzunden oluyor ayni zamanda biraz tercrubesiz oldugu icin. 2-3 mac kesik yesin ogrensin boyle hatalar afedilmedigini bu seviyede futbol oynaninca.

Üst Alt