#43 Ozan Muhammed Kabak - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
99'da Real Madrid Zaragoza'dan 5 yedi evinde. O maçtan sonra kaleyi Casillas'a devrettiler. Casillas da ilk 8 maçın 7sinde gol yedi. Hatta Deportivo'dan 5 yedi ki o maçı hatırlıyorum, tutabileceği 1-2 topu da almıştı içeri. Ama oynatmaya devam ettiler.

Yorumların tamamını okumadım ama en son Varane örneği falan veriliyordu, Varane 18 yaşında Real'de oynuyor gibilerinden. Evet oynuyor da onlar da başlarda hata yapıyor, yani mükemmel oynamıyorlar. Daha sonra "Varane" oluyorlar, "Casillas" oluyorlar. Casillas örneğini bu yüzden verdim ki Real Madrid bu dünyadaki başarısızlığa tahammülü en az olan kulüptür heralde.

Bursa maçındaki penaltıdan sonra topa vuran adama artık kaymanın bir anlamı olmadığını, dünkü maçtan sonra da bazen topa müdahale etmesine gerek olmadığını, sadece adamın karşısında durmasının yeterli olduğu derslerini çıkardıysa yeterli.

Hangi meslek olursa olsun, yetişmek, yetiştirmek, hemen olmak kolay değil, insan yetişiyor sonuçta çiçek değil.

Kalecilikle stoperliğin böyle bir dezavantajı da var, yaptığın hatayı kalende gol olarak görüyorsun.
Eline sağlık

Babanız Galatasaray

Ahmet gereksizi biraz dikkatli olsa zaten olay buralara bile gelmeyecek ti
Ozan orda ceza sahası dışında yapacağı hareketi içerde yaptı

Babanız Galatasaray

bundan fazla bisey olmaz, suc onun da degil. Yetistiren kisi yok ki, kimden ne ögrensin? Oyuncular desen yetersiz, Hocalara bakarasak hayli hayli yetersiz.

Değil 3 penaltı yaptırdı diye maç başına 3 penaltı yaptırsa da Ozan Kabak 'ın yanındayız destekçisiyiz

Maicon-Ahmet filan bir araya gelseler 18 yaşında Ozan 'ın oynadığı oyunun yarısını oynayamaz ...

Ulan millet ne kadar art niyetli kendileri 18 yaşında elle tutulur hiçbir başarısı yokken Ozan 18 yaşında çıkıp çatır çatır top oynuyor diye resmen çocuğu ilk hatasında karalamaya çalışıyor benim sinir olduğumda burada bile kendi taraftarımız çanak tutuyor buna ulan kendi futbolcumuzu yem mi edelim şu taraflı basına ?

Korkak oynayacağına aynı çalışkanlığıyla oynasın varsın penaltı yaptırsın. elbet hata yapa yapa öğrenecek bu çocuk da ...

Mehmet Demirkol: "Bu pozisyonda Ozan Kabak ofsaytı bozuyor mu? Bozmuyor. Kim bozuyor? Ahmet Çalık. Mariano kafaya çıkıyor mu? Çıkmıyor. Ahmet ofsaytı bozuyor, Mariano rakibini kaçırıyor, e ne oldu? Ozan penaltı yaptırdı... Siz işinizi yapın da Ozan da penaltı yapmasın.

DqqmFpnXQAA7uGl

1 adım yav 1 adım. Ahmet denen öküz 1 adım geride kalsa ofsayt olacak.

Dediğim gibi bu herif nerede duracağını zerre bilmiyor. Bu yüzden ancak ölümüne kapanan ve kendi ceza sahasının önünde gömülü bekleyen dandik anadolu takımlarında oynar maksimum.

Bizim gibi savunması ileride olan takımlarda Maicon Ahmet gibi heriflerin işi yok.

sent via GSC

Üst Alt