#43 Ozan Muhammed Kabak - Sayfa 58 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu adamı beğenmeyen sevgili forum futbol izlemeyi bırakması lazım. Gözlerine yazık çünkü. Aylardır tek başına ayakta kalan oyuncumuz bu maçta da takımla birlikte şahane oynadı. Kolay kolay hava topu vermedi. Rakip takımın oyuncusunu güzel kitledi. Bu çocuk 18 yaşında ONSEKİZ YAŞINDA ve STOPER. Kimlerle konuşuyoruz yazık ya gerçekten. Taş gibi futbolcudur. Ligin en iyi stoperlerinden biridir.

Vay vay dengesiz ha adam çift stoper oynasak tek başına mücadele ediyor, 3 lüye geçsek önündeki oyuncu zerre yardım etmiyor rakibin en tehlikeli topçusu karşısında kalıyor üstelik hızlı da bir topçu Bilal , Schalke maçında aynı şekil Kono ile kaç defa ikili mücadeleye girdi ve başarılı hamleler yaptı ama dengesiz yok arkadaş sizle ben aynı şeyi izlemiyorum.

Vay vay dengesiz ha adam çift stoper oynasak tek başına mücadele ediyor, 3 lüye geçsek önündeki oyuncu zerre yardım etmiyor rakibin en tehlikeli topçusu karşısında kalıyor üstelik hızlı da bir topçu Bilal , Schalke maçında aynı şekil Kono ile kaç defa ikili mücadeleye girdi ve başarılı hamleler yaptı ama dengesiz yok arkadaş sizle ben aynı şeyi izlemiyorum.
İsmi Ozanayer olsaydı ligin en iyisiydi foruma göre ama işte. Bundan sonra daha dikkatli olmak lazım zerre futboldan anlamayan insanlar barındrıyor forum.

Geç hızlanıyor sorunu bu gibi geri kalan herşeyi mükemmel
Koçum benim senin billurlarını kuşlar yesin

Galatasaray Düşmanlarının .........

daha güzel bi yorum yapılamazdı

Serdarla ikisi harika oynuyor.. Özellikle Serdarla müthiş bir özgüven gelmiş topları çok daha rahat çıkarıyor..
Bu akşam birebirde ligin en zorlu 2-3 oyuncusundan biri olan Bilale karşı harika oynadı 2-3 kez geçilmesi normal

Serdar Aziz 18 yaşındayken çok mu dengeliydi ? Semih Kaya bile 20 yaşındayken şans bulmaya başlamıştı ama ona rağmen oyun zekası ve pozisyon alma becerisi Ozan'dan kötüydü. Arkasını sürekli Ujfalusi topluyordu. Ozan'ın böyle bir şansı da yok. Serdar Aziz her ne kadar iyi bir stoper olsa da. Ozan mental açıdan Semih'e göre daha güçlü bir profil çiziyor. Sezgileri iyi, pozisyon alma becerisi fena sayılmaz, fiziksel artıları var, hamleli bir stoper. Yaşının verdiği tecrübesizlikle konsantrasyon hataları yapabiliyor, biraz daha soğukkanlı olması gerek.

bu adami begenmeyenler sergio ramos'u da zamaninda begenmemistir kesin. daha ne yapacak cocuk. ikinci sag bek gibi oynadi, hic gecit vermedi. sezon icerisinde penalti yaptirmamayi da ögrendigi zaman tas gibi stoper olur, rahat 15 sene falan oynar insallah. eli ayagi düzgün 3 yerli oyuncudan biri kadroda..

Şımarmazsa ve çok çalışırsa Avrupa’nın en büyük kulüplerinden birinde oynar.

18 yaşında pırlanta gibi çocuk.

Hata yapacak ve yavaş yavaş öğrenecek. İki üç yıldan önce istikrarlı şekilde çok iyi performans beklemeyin, sabırlı olun ve en ufak hatasında küfretmeyin.

Dediğim gibi tek beklentim şımarmaması ve çok çalışması...

semihin yaninda ujfalusi oldugu icin oldugundan iyi görünüyordu cikis yaptigi sene. bu adam serdarla maiconla falan oynuyor. üstelik serdar bile kendisinden tam 10 yas büyük olmasina ragmen cok lider stoper denilemez. atletico madridin artik tecrübeli sayilan stoperi jose gimenez 4 sene önce cikis yaptiginda yaninda godin gibi biriyle oynuyordu..

Üst Alt