#43 Ozan Muhammed Kabak - Sayfa 56 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
DrT6uOnW4AsGdav.jpg

Keske yaninda Song gibi bir lider olsaydida seni bir guzel gelistirseydi.

Cok sansizsin cocuk, halbuki cok potansiyelin var.

Birakin cocuk Avrupya gitsin dunya capinda stoper olur.

Armanın Peşinde Adanmış Hayatlar!

yazan olmamis ama ilk golde Ozanin da hatasi var. Kaleci cikmis, niye cizgide beklemiyorsun?

Hata olarak sayilmaz bu. Olsa olsa dikkatsizlik olur, o pozisyonda hem kaleci cikiyor topa hem de Serdar var, kimse oradan topun kaleye dogru gelecegini düsünmez. Pozisyon acikcasi tam gözümün önündeydi, ben de ya Muslera topu alir ya da out'a vururlar diye düsünüyordum.

Ilk Schalke macinda kale bosaldiginda mesela Ozan oraya dogru hareket edip topu cikarmisti cizgiden. Öglen mac konusunda buna benzer birseyi ben de yazmistim, Ozan o pozisyonda kaleye dogru kosabilirdi, ki tecrübeli bir stoper bunu yapar genelde kale bosalinca ama ben dün Ozan oraya kosmadi diye bu cocukta suc bulmam.

Hatasi falanda yok golde. Hata 100% Muslera nin baska da kimsenin degil.

Hata olarak sayilmaz bu. Olsa olsa dikkatsizlik olur, o pozisyonda hem kaleci cikiyor topa hem de Serdar var, kimse oradan topun kaleye dogru gelecegini düsünmez. Pozisyon acikcasi tam gözümün önündeydi, ben de ya Muslera topu alir ya da out'a vururlar diye düsünüyordum.

Ilk Schalke macinda kale bosaldiginda mesela Ozan oraya dogru hareket edip topu cikarmisti cizgiden. Öglen mac konusunda buna benzer birseyi ben de yazmistim, Ozan o pozisyonda kaleye dogru kosabilirdi, ki tecrübeli bir stoper bunu yapar genelde kale bosalinca ama ben dün Ozan oraya kosmadi diye bu cocukta suc bulmam.

Hatasi falanda yok golde. Hata 100% Muslera nin baska da kimsenin degil.
wo genau warst? Welchem Block?

Yine de Ozan orada cizgiye kosup beklemesi gerekiyordu.

Üst Alt