#43 Ozan Muhammed Kabak - Sayfa 99 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yemin ediyorum tiksindim şu çocuktan ya. (Adminler kusura bakmasın tabirim için) Bir insanın 5 ayda bu kadar götü kalkar mı ya? Vallahi midem bulandı artık gitsin nereye gidiyorsa. Dünkü veledin peşinde mi koşacak anlı şanlı Galatasaray...

Yolun açık olmasın koçum. Tez vakitte futbol hayatının bitmesini dilemiyorum ama biterse de "tüh" demeyeceğim. Sonun Arda abin gibi olursa otur düşün bugün yaptığın işi.

Bizde önemli olan vefadır. Profesyonelliği vefasının önüne geçen insandan hayır gelmez.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yanlış yaptı bence.

Profesyonel olarak doğru bir karardır belki Almanya'da bu yaşta top oynayabilmek ama böyle kaçar gibi acelen nedir çocuk?

Neyse teşekkürler yine de fena para kazandırıp gitmeyeceksin gidersen.

Bence her iki taraf içinde en iyisi oldu.
Daha kendini tam kanıtlamadan 12 milyon euro gibi bir rakama sattik. Kalsa belkide en fazla semih gibi olurdu. Zamanında semihe italyadan 8 milyon euro teklif gelmişti satmamistik. Böyle genç oyuncular gittikçe arkadan gelen gençlere ozguven gelir.

Yolun açık olsun Ozan

12m iyi para, sonraki satıştan opsiyon da varsa çok iyi olur.

Bu adamın kafasını menejeri baya bulandırdı. Bu Güde Fazıl Özdemir denen adamın kulüpten uzaklaştırılması lazım. Galatasaray'ın genç yeteneklerine çöküyor.
selçuğu bize bu manajer getirmişti reis. aslında iyi bi gs taraftarı gibi söylemleri ama şu olay kafa bulandırıyor tabii

Mustafa oyuna girsin diye topu isteyip taca atisinin, bu formayla yaptigin son hareket olacagini kim bilebilirdi?

Milyonlari cukkalayan veteranlar top kendilerine gelmesin diye rakibin arkasina saklanirken asgari ücretten hallice maasinla 18 yasinda sahaya koydugun karakter ve mücadelen icin de; kulübe 7,5 milyon Euro getirip gidebilecekken seni isteyen kulüpleri daha yüksek bonservis vermeye zorladigin icin de tesekkür ederim.

Büyük Galatasaray taraftari seni hep güzel hatirlayacak.

Yolun acik, kariyerin efsane olsun...

Üst Alt