#44 Henry Domercant - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#44 Henry Domercant

Cevap: #44 Henry Domercant

Önümüzdeki hafta dahada iyi olur reis.

Birazcık gösterdi neler yapıcağını.

3 tane 3'lüğün yanı sıra 2 tane asisti çok değerli.:)

Sakatlıktan müthiş döndü, işte büyük oyuncu farkı. Ayrıca bugün izlediğimiz sadece fragmandı, filmi henüz gösterime girmedi.

Mac kondusyonu olsaydı kimbilir daha neler yapardı. Vallahi helal olsun Domercant'a. Bu kadarını beklemiyordum ne yalan söyleyim.

Adam saf skorer.Maç kondüsyonu artsın,biraz da setlere uyum sağlasın her maç 20 çalışır. Bu gün bazı pozisyonlarda biraz bencil davrandı ama çok takılmamak lazım.Takım antrenmanlarını kaçırdı. Takım içinde setleri falan iyice belli olsun o zaman maksimum verimi alacağız

domercant yeni gelmişti doyamadan gidiyor adam gerçekten üzülüyorum umarım skorer bir adam alırız

Gelecek MR sonucunu bekliyormuşuz. Durumunda ciddi bir şey varsa, Jaka kalacakmış. Ayrıca Siena'da Jaka'yı istiyormuş. Durumu biraz da Henry'nin durumuna bağlı görünüyor.

Bugün haber gelir durumu hakkında ama cok ciddi birsey olacağını sanmıyorum. En felaket ihtimal(kötü demiyorum)1 ay oynamaz. En kötü ihtimal ise Kuban macına kadar dinlendirilir.

2 hafta tedavi görecekmiş, Murat Özyer twitter hesabından açıkladı. Sakatlıklar yakasını bir türlü bırakmadı reisin.

Üst Alt