#45 Marcão - Sayfa 153 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu macta okadar kötü degildi ama iyide degildi bence.

Asil sorun güven vermemesi yaninda kendisine güveni sarsilmis gibi sanki. Cok acemi...talihsiz bireysel hattalar yapti sezon basindan beri. Genc oyuncu oldugunu unuttmamak gerekir. bukadar biriken sacma gereksiz hattalar olunca pes pese piskolojik etki etmesi dogal karsilamak gerekir.

Su an saatli bomba olsada kalitesine güveniyorum nedense halen bunun. Toparlayacaktir insallah teknik heyetin ve takim arkadaslarin yardimi ile yoksa semih kaya gibi cöküp gider.

Asla konusuldugu gibi kötü oynamiyor ama gereksiz bi algi yapismis üzerine nedense.

Taraftar sacmaliyor net. Bu adam ayrica sürekli Nagatomonun aciklarini kapatiyor.

Bu adam dün 3 lünün solunda muazzam oynadı ilk yarı sarabia ikinci yarı di maria ve ne yaptığı belli olmayan ayağında top tutamayan capon un arkasında. Tek sıkıntısı ki çok büyük sıkıntı 38 yaşındaki sedanter yaşayan benden fazla göbeği ile sezona başlaması..1.5 ay oldu daha toplayamadı o kadar fazla kilo almıştı. Bu onu çok yavaşlatıyo ve atltik özelliği kalmıyo o yüzden istediklerini yapamayıp çekingen oynuyo.. Geçen seneki topla hızlı çıkışları yok hizlı rakibe kaymaları yok rakibi de kovalayamıyo döt kalkmıyo yerinden ..Ama oynaya oynaya 3 4 maç sonra tam olacak çünkü giderek iyi oynuyo ilk maçından bu yana en iyi dün oynadı kilo verip atletizm kazanınca

Dün diğer maçlara göre daha iyiydi. Yavaş yavaş formunu bulmaya başlamış. Üst seviyelere transfer olmak istiyorsa istikrarını sağlamalı artık. Avrupada bile böyle ayağı temiz stoper zor bulunuyor. Milli aradan sonra bence gerçek marcaoyu görmeye başlarız

Golün baş sorumlusu olmuş.

Adamını kaçırmış anlık hızlı gelişen pozisyonda maalesef. Olabilir ki herkesin başına geliyor bu ama Paris olunca af etmiyorlardı işte bu tür hattayı.

Biraz toparlanmış gördüm, daha da düzeleceğini umuyorum. Normal bir rakip olsa çok daha iyi görüntü vermesi muhtemeldi, PSG nin şu an Avrupa' nın en zorlayıcı takımlarından biri olduğunu göz ardı etmemek lazım...

Bu adama çok yükleniliyor, henüz daha 23 yaşında. Bu adamın asıl sıkıntısı bizim beklerden kaynaklanıyor. Beklerin açığını da kapamaya çalışınca hepten dağılıyor bizim stoperler.

Yine de formsuz başladı tabii bu sezona.

Büyük ihtimal saçma sapan sarı kart görmemesi konusunda uyarı yedi

Brugge maçından sonra Malatya maçında da sarı yememişti.Gelenek bozulmadı bu maçta da sarıyı aldı

Toplam 8 maç oynamışız birinde cezalıydı 7 maç 5 sarı rezil bir istatistik

Dün genel olarak maç içinde kötü değildi ama çok kritik hataları da oldu ileriye çıkıp orada çalım yemesi gibi gol yediğimiz pozisyonda adamını kaçırması gibi ama ben hala ümidimi kesmedim Marcao'dan daha 22-23 yaşında bu adam elbet toparlayacaktır kendisini ama biraz burnunun sürtmesi gerekiyor fizik olarak toparlanması gerekiyor

Büyük ihtimal saçma sapan sarı kart görmemesi konusunda uyarı yedi

Brugge maçından sonra Malatya maçında da sarı yememişti.Gelenek bozulmadı bu maçta da sarıyı aldı

Toplam 8 maç oynamışız birinde cezalıydı 7 maç 5 sarı rezil bir istatistik

Bazı kartları hıyarlıktan kaynaklı ama çoğu fiziki yetersizliğe bağlı. Fernando da sakatlık dönüşlerinde 2 maçın 1'inde sarı yiyordu neredeyse. Hazır olmadığı için beyin ayağa hükmedemiyor. Hatta bazen direkt beyin error veriyor. :D Sezon içinde toparlayacaktır ama eğer gelecek sezonlarda bizle kalacaksa yazın başına adam dikmemiz lazım. Kilo almaya müsait yapısı var zaten, tatile girince ekstra sapıtıyor. :D

Üst Alt