#45 Marcão - Sayfa 151 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yapabiliyorsak satıp yerini başka bir sol ayaklı stoper ile dolduralım hani 1-2 maçlık bir iş değil bu kalitesinden eser kalmamış fizik olarak zaten yerlerde üstelik o attığı ezbere pasları bile atamıyor artık cephede düşman bombalar gibi pas atıyor

Macin hemen baslarinda 2 topu hediye etti psgye atamadilar ama. Dengesiz dağınık ve aptal bi oyuncu. Zeki, cevik, ahlaklinin tam zitti biri varsa bu adamdir

Bunun soluna top atılınca ayarı şaşıyor herifin, geldiği günden beri dikkat ettiğim bir şey. Solak olarak nasıl bu kadar terste kalabiliyor şaşırıyorum.

Kesinlikle ust seviyeli stoper degil. Fiziki yetersizligi olsun oyun akli olsun ya da pas seviyesi olsun. Bu adam bu kadarmis. En azindan suanlik.
Sanki Donk - Luyindama daha iyi geliyo benim kulagama artik

Formsuz, laubali filan değil bunun eti budu bu. Yok ikinci yarı iyiymiş vs hikaye. Bas bas bağırıyor sahada ben bu seviyenin topçusu değilim diye bir de hoca görse takımdaki en zayıf halkanın bu olduğunu. Donk stopere marcao tribüne devre arası da kiraya ptt ye... Verilen her dakika ziyandır marcaoya

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt