#45 Marcão - Sayfa 159 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Geldigi takim portekizin samsunspor’u yani bir asansor takimi. Ozelligi pas atmasiydi ama bunu kisa zamanda yitirmis bu gereksiz oyuncu

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Yedirdiği gol, sarı kart gördüğü pozisyon ve 88. Dakikada duran topta yaptığı hücum faul..
Ön yargısız, hiç Galatasaraylı marcao gibi değil sarı kırmızı forma giyen bir futbolcu diye izleyin bu pozisyonları..
Normal profesyonel bir futbolcu yapmaz yaptıklarını. Çevre kontrolü hiç yok, denge ve akıl yok..

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Yedirdigi gole de ben hata bulamıyorum bu herifelere, misal ofsayt taktiği öğretiliyor mu defansif anlamda ekstra ne çalışıyoruz bunları bilmeden pozisyon icabı elestiremeyiz bence. Sari kart eyyamin babasıydı bu arada

Hemen bir portekizli hoca

Geçen sene gayet iyi idi. Farkın sadece Fernando olduğunu düşünenlere katılmıyorum çünkü pozisyon almada, rakibi tutmada birebirlerde ciddi sıkıntı var.

Adamın fiziki durumu net kötü. Sürekli adam kaçırıyor. Arkaya atılan her top tehlikeli. Faul yapmadan adam yakalayamıyor. Çok kötü bu sene. Bende büyük hayal kırıklığı yarattı.

Yedirdigi gole de ben hata bulamıyorum bu herifelere, misal ofsayt taktiği öğretiliyor mu defansif anlamda ekstra ne çalışıyoruz bunları bilmeden pozisyon icabı elestiremeyiz bence. Sari kart eyyamin babasıydı bu arada

Hemen bir portekizli hoca
Sarı kart gördüğü pozisyonda sezinleme yeteneği olan tecrübeli bir stoper olsa topla rakip arasına girer kaleciye verirdi topu yada riske girmez taça atardı. Bu naptı avantajlı olduğu pozisyonda umut gibi çok hızlı olmayan topçuya dahi avantajını verdi 3 metre yakın olduğu topa yaklaşıp koruyacağına yavaşlayıp umutun baskısıyla taça atarken zorlandı hakem eyyam yaptı evet ama basit pozisyonu bu hale sokan kendisiydi.
Yedirdiği golde hatası yoksa tamam. Semih yada serdar yedirse 3 sayfa küfür edilmişti. Yine akıllı ve tecrübeli stoper umutun önde olduğunu görür orta yapılacağı an geri gitmezdi hadi gitti diyelim ortanın kesiliş yerine göre pozisyon alır topu izler vurdurmazdı. Adamda zerre sezinleme yeteneği yok çünkü topun hangi şiddetle geldiğini kavrayamıyor havadan keser nasılsa diyip rakibini sıkıştırma peşinde. Amatör topçu yani. 88 de hücum faulu izle. Golü atsak duran topta bunun uçan tekmesi yüzünden iptal olacaktı. Akıllı bir futbolcu öyle topa çıkmaz.

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Golde hatası okadar büyütülecek hata değil. Asıl sorun canere okadar rahat şekilde orta yaptıranlarda. Caner istese çayını yudumlayıp öyle orta yapacak kadar zaman ve rahatlık vardı.

Hala bu adam savunuluyor.
Yahu inanılır gibi değil.
yemin ederim pes.
yok geçen sene iyiyimiş, yok pasları iyiymiş..yok portekizde antreman yiyormuşda burada antreman yokmuş o yüzden gerilemiş.Gerçekten bravoo.
bu adam geçen senede yetersizdi bu senede yetersiz.
Hala kaliteli kadromuz var diyenler var.
şu ligden karma kadro yapalım muslera dışında ancak bir,iki oyuncumuz onbire girer...
biz bu genel kurul ve taraftar yapısıyla belimizi mümkün değil doğrultamayız..Birde üzerine taknik kadronun fiyaskoları eklenince böyle rezil görüntüler ortaya çıkıyor.
transfer dönemi çok bağırdık.O kadar belliydiki bu hallere düşeceğimiz başımızdakiler rezillikde sınır tanımıyor.Bu rezilliği görmeyen polyana taraftarda yönetimi ve teknik ekibi göklere çıkarıyordu.Her sene bıkmadan usanmadan aynı hatalar yapılıyor.

Kötu oynadığı maçlar var hatta bence şuan çok iyi bir stoper de değil ama ne bekliyorduk ki ? Cl seviyesinde ve 23 yaşında adamı sana yedirmezler.

burada porto alırdı denildiğinde dalga geçiyorlardı.Ama mantıklı bir argümandı.
portonun neden almadığı belli oldu.
Bizim klüpde tepeden tırnağa işbilmezlik akıyor.
Galatasaraya bakınca türk futbolu neden hiçbir zaman ilerleyemiyor çok daha iyi anlıyorum.

burada normal eleştiri yapan insanlar tamam bir şey söyleme lüksüm yok zaten .

Ama adama balon çöp derhal elden çıkarın falan diyen insanlar var...Stopere Ramosla , Van Djik gelsin gene sağına Mariano soluna Nagatomo ortaya da Belhanda koysunlar hocan da taktik üretmekten başka her şeyi yapsın (yani şuanki gibi) şu an Yediğimizden maksimum iki gol daha az yeriz .

Biraz insaflı olun ya , bu sezon en iyi oynadığımız maç dahil bütün maçlar bizim yarısahamızda geçiyor ve çok gol yemiyoruz yan top falan neredeyse hiç yemiyoruz ne Avrupa ne ligte.

Adam eskiden pas atıyor muşta şu an hiç atamıyormuş , bu acaba bütün maçların bizim yarı sahamızda geçmesi yüzünden olabilir mi? taktik falan zaten yok hangi rakip olursa olsun kanattan geldiği her atak tehlike Oyuncuların hiçbirisi yaz kampından sonra fiziken %50’ye bile gelemedi belki Ömer Bayram hariç.

İyi yönetilmiyor takım , bu adamı kum torbası yapmaktan vazgeçelim. Mükemmel bir adam değil , yazın en çok ben eleştirdim ama bu adam 23-24 yaşında hiç görmediği seviyelerde haftada 2-3 maça çıkıyor şu toplama gibi oynayan takımımızla. Harcamanın anlamı yok.

Son düzenleme:
burada normal eleştiri yapan insanlar tamamda bir şey söyleme lüksüm yok zaten .

Ama adama balon çöp derhal elden çıkarın falan diyen insanlar var...Stopere Ramosla , Van Djik gelsin gene sağına Mariano soluna Nagatomo ortaya da Belhanda koysunlar hocan da taktik üretmekten başka her şeyi yapsın (yani şuanki gibi) şu an Yediğimizden maksimum iki gol daha az yeriz .

Biraz insaflı olun ya , bu sezon en iyi oynadığımız maç dahil bütün maçlar bizim yarısahamızda geçiyor ve çok gol yemiyoruz yan top falan neredeyse hiç yemiyoruz ne Avrupa ne ligte.

Adam eskiden pas atıyor muşta şu an hiç atamıyormuş , bu acaba bütün maçların bizim yarı sahamızda geçmesi yüzünden olabilir mi? taktik falan zaten yok hangi rakip olursa olsun kanattan geldiği her atak tehlike Oyuncuların hiçbirisi yaz kampından sonra fiziken %50’ye bile gelemedi belki Ömer Bayram hariç.

İyi yönetilmiyor takım , bu adamı kum torbası yapmaktan vazgeçelim. Mükemmel bir adam değil , yazın en çok ben eleştirdim ama bu adam 23-24 yaşında hiç görmediği seviyelerde haftada 2-3 maça çıkıyor şu toplama gibi oynayan takımımızla. Harcamanın anlamı yok.

Onu diyen hayal kuruyor bu adam real madrid maçı dahil oyun kurmaya çalışıyor çoğu zaman bu oyun kurma yüzünden yerini kaybediyor aynı luyindama gibi.
Vallahi bir defans maç boyunca kalesine 20 şut yiyorsa orada kaleci ve stoperler hariç başka noktalara değinmek lazım.

Örneğin orta sahada top kapma. Buna çabalayan görüyor muyuz? Nzonzi ve lemina harici ben görmüyorum ne bekler ne kanatlar ne diğer orta saha oyuncuları. Topu stoperler kapsın, oyunu stoperler kursun, golü duran toptan stoperler atsın. Takımda geri kalan 6 oyuncu ne yapıyor merak ediyorum. Presimiz bile yalancı sahte gölge press. Biri basıyor öbürü izliyor tvden izleyen herkes topun nereye gideceğini görüyor süzüyor elinden bir şey gelmiyor. Şok press yok takıma yardım yok. Orta sahada bir herif var zaten sülalem rahat modunda geziyor.

Bundan umudunuzu kesin adam da gram profesyonellik yok ekstra çalışma felan yapmıyordur bu potansiyeli kesinlikle var ama ama böyle devam ederse bir cacık olmaz bundan..

Leş bir herif. Bir insan bir yaz döneminde bu kadar geriye gidemez. Gidiyorsa ya ciddi ailevi bir sorunu vardır ya da çalışmıyordur. Mantalitesi sıkıntılı herifin. Yallah Portekiz 2.ligine.

90 dakika defans yapıyoruz el insaf bu adamları elestirirken iki kere düşünün. Maç başlıyor yarı sahamizdan çıkmak için stratejimiz bile yok. Al gülüm ver gülüm herkes sorumluluğu birine atıyor. Luyindama ve bu garibim 90 dakika full konsantre oynamaları gerekiyor.

Vallahi ne bekliyorsunuz bilemem ama hocanıza yapamadığınız eleştirileri gelip 3-5 oyuncuya yapıp vicadanınızı rahatlatamazsınız. Ben çok çok büyük hatalarını görmedim. Çöp balon falan demek hele tamamen saçmalıktır

Kötü oynayan takımda herkes göze batar malesef. Şu an Gomis Fransa’dan yeni gelmiş olsa muhtemelen “Nereden aldık bunu” diyorduk. Ya da Ozan oynasa “bu çocuktan bir bok olmaz” diyorduk.

Oyun ve taktik o denli kötü ki futbolcuların performasları 2-3 gömlek aşağıda Kaleci hariç istisnasız herkesin...

Üst Alt