#45 Marcão - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Topla iyiydi. En azından belli seviyenin üstünde orası kesin. Kimse baskı falan kurmazken bile saçma sapan paslar atan bir sürü stoper izlediğimiz için rakipten bağımsız bu özelliklerinin iyi olduğunu söyleyebiliriz. Defansif açıdan nasılı söylemek için uygun rakip değildi. Haftaya bir fikrimiz olur o konuda da.

Ankaragücü çok fazla kıstas alınacak bir maç olmadı ama isabetli pas konusunda diğer stoperlere kıyasla daha önde gördüm. Umarım sans yanında olur. Yaşı genç, biraz iyi performans sergilesin brezilyalı diye kakalariz bir yere aldigimizin 3 katına.

İkili mücadelede çok iyi gerçekten. Fizik gücü üst düzeyde.
Ama fanteziye kaçmamalı kesinlikle. Basit oynarsa süper bir transfer olur

Marcao iyi çıksın eşek gibi anıracağım diyen bir çok bilmiş vardı. O buralarda mı?
Öyle diyenler saçmalıyor tabi de daha bir şey görmedik neye göre iyi çıktı diyorsun? Rakip darmadağın olmuş Ankaragücü ve ilk dakikadan gol atıp rahat rahat oynadığımız, hiçbir şey için ölçü olamayacak bir maçtı sadece..

Öyle diyenler saçmalıyor tabi de daha bir şey görmedik neye göre iyi çıktı diyorsun? Rakip darmadağın olmuş Ankaragücü ve ilk dakikadan gol atıp rahat rahat oynadığımız, hiçbir şey için ölçü olamayacak bir maçtı sadece..

Ben oyuncunun iyi olduğunu söylemedim, hala da söylemiyorum zaten. Henüz hiçbir şey görmedik. Ancak daha oyuncunun adını yeni duymuşken "iyi çıkarsa eşek gibi anırırım" diyen arkadaşa tepki olarak yazdım bu yazdığımı.

Totalde -şimdilik- olumlu izlenim edinsem de burada konuşulanların aksine, hızı ve çabukluğuyla öne çıkacak biri gibi gelmedi bana açıkçası. Biraz kilo fazlası da var sanki; bu hususta iş Sinyor Bartali' ye düşüyor...

Maiconla iyi anlasacaklar gelisi en cok Maicona yarar.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Avrupalı Reis bir stoper almamız gerekiyordu. Zamanla herkes eleştirilerin sebebini anlayacak.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
QUOTE="Yiğit Karagöz, post: 10491079, member: 17494"]Boş oyuncu bence yinede hayırlı olsun.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi[/QUOTE]

?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️

bu nasıl 96lı lan yolda görsem abi derim

şaka bi yana serdar gibi dan dun uzaklaştırmıyor topu. attığı yere rastgele değil bilerek atıyor

Üst Alt