#45 Marcão - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ayağının düzgün olduğu görünüyor. Zaten yorumlar bu yöndeydi.

Ama genel bir yorum yapmak için çok erken.

4-5 maç geçsin o zaman bir fotoğraf oluşmaya başlar.

1765384_o8b42.jpg

Maiconla değil Ozan’la yanyana oynamalıydı. Soğukkanlı birine benziyor, hızlı değil bu Mart’a anlaşılmadı ama pozisyon bilgisi iyiyse bu açığı kapatabilir.
İnşallah kariyeri iyi gelişir.

Videolardan ve bir maçının ilk yarısını izlediğim kadarıyla en büyük problemini yerini kaybetmesi olarak gözlemlemistim. Bu en büyük problemi ama solak olması, takım hücumda top kaybettiğinde hızlı hücumları kesebilmesi gibi olumlu özellikleri var. Bugün beklediğimden daha iyi top kullandı, iç sahada çok işimize yarayacak ama baskı yediğimiz deplasmanlarda ve daha ciddi rakiplere karşı da görmek lazım.

Ayağı çok temiz gerçekten. Geriden tek toplarla oyun kuruyor ortasahamızla bu sezon ilk kez izledim böyle bir şey. Serikanlılığını da sevdim. Sert bir stoper izlenimi verdi hızı da gayet yerinde. Rakip pek zorlamadı kendisini defansif açıdan daha erken fakat ilk izlenimlerim güzel.

Ben Chaves takımındaki videolarını beğenmiştim bu adamın burada iş yapacak bir tarzı var. Ayağı iyi ve hızlı ayrıca agresifliği de var olumlu.

Üst Alt