#45 Marcão - Sayfa 173 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Pasları inanılmaz kaliteli. Takımın rahatça atağa çıktığı çoğu pozisyonda takımı paslarla ileri itiyor resmen.
pasları iyi olmasa zaten yedek olurdu. satılırsa bu yüzden satılır

paslarını beğeniyorum şahsen ama işte bazı pozisyonlarda beynini bırakıyor ama ben pek kızmıyorum marcaoya. tek beğenmediğim yönü fazla gereksiz sarı görmesi

pasları iyi olmasa zaten yedek olurdu. satılırsa bu yüzden satılır

paslarını beğeniyorum şahsen ama işte bazı pozisyonlarda beynini bırakıyor ama ben pek kızmıyorum marcaoya. tek beğenmediğim yönü fazla gereksiz sarı görmesi
Luyindama olsa bu haliyle daha da iyi gözükürdü. Zaten önünde dayanıksız seri yanında ne kadar sevsem de stoperliği zayıf olan donk oynadı. Bazı yerlerde ayağı daha sağlam basıp, kendine güvenebilirse ligde durduramayacağı adam yok.

Cok rahat satariz bunu, cunku maasi 800.000 euro. Bunu Avrupa kulupleri cok rahat oder.

Sezon sonunda 7-10m euro arasi getirsin ve yaylansin.

Linnes sempatik adam, eger biz onu istemesek hic zorluk cikarmadan ayrilir.

2-3m euro havada kaparlar onu.

Valla Yuto da peygamber gibi adam ama kadroda olmayacağını bile bile kontratı bizde tamamlayıp yarım sezon için havadan 1 milyonunu almayı tercih etti. Linnes'e de bizden kazandığının yarısı kadar teklifler vardı ama ona tamah etmeyip Florya'da tek başına antrenman yaptı. Şu hayatta para konu olunca herkesin sempatikliği de, efendiliği de konu dışı kalır, acı ama gerçek. Bunun önüne geçmenin de en güzel yolu Ömer Bayram, Adem Büyük gibi ederi kadar para vermek olabilir. Ama biz her şeyi ters yaptığımız için herkese hak ettiği kadar para vermek yerine herkese ederinden fazla para verip başımıza bela etmeyi tercih ediyoruz. Hiç sanmıyorum ama inşallah son Linnes olayı, kontratlı oyuncunun tesislerde tek başına takılması ve takımı bu haftaya kadar hak ettiği kadarını kazanan oyuncuların taşıması bize ders olur. Öteki türlü 10 yıla hükümetler bile kurtaramayacak zaten 3 büyükleri.

Marcao iyi oyuncu da o da Lemina'nın nimetlerinden faydalananlardan. Luyi varken yine ipini tutuyordu da Lemina da olmayınca her dakika saatli bombaya dönüyor. Allah'tan önünde A kalite adam oynuyor da arkamı toplar nasıl olsa diye kafası daha rahat oynuyor.

Marcao iyi oyuncu da o da Lemina'nın nimetlerinden faydalananlardan. Luyi varken yine ipini tutuyordu da Lemina da olmayınca her dakika saatli bombaya dönüyor. Allah'tan önünde A kalite adam oynuyor da arkamı toplar nasıl olsa diye kafası daha rahat oynuyor.
luyi varken cok laubali oynuyordu. icine etsem bile kurtaran biri var rahatligi. simdi ise defansin liderligi verildi kendisine. ne diyim süper yapiyor bu isi

Nasil Lemina'nin nimetlerinden faydalaniyor? Marcao'nun iyi performansi sadece Lemina ve Luyindama'ya mi bagli? Koysana Donk'un yanina Ahmet'i onemli maclarda bak bakalim ne yapiyorlar sana. Stoperler savunma isini onunde oynayan defansif orta saha ile beraber yapiyorlar. Yaninda ve onunde oynayan oyuncular ne kadar iyi ise ozaman iyi performans gosterme sansin da yuksektir.

Ndidi sakatlaninca da Evans ve Caglar siradan stoperler gibi gozukmeye basladi. Ramos ve Varane'nin onune Musa Cagiran'i koy bak bakalim ne oluyor.

Nasil Lemina'nin nimetlerinden faydalaniyor? Marcao'nun iyi performansi sadece Lemina ve Luyindama'ya mi bagli? Koysana Donk'un yanina Ahmet'i onemli maclarda bak bakalim ne yapiyorlar sana. Stoperler savunma isini onunde oynayan defansif orta saha ile beraber yapiyorlar. Yaninda ve onunde oynayan oyuncular ne kadar iyi ise ozaman iyi performans gosterme sansin da yuksektir.

Ndidi sakatlaninca da Evans ve Caglar siradan stoperler gibi gozukmeye basladi. Ramos ve Varane'nin onune Musa Cagiran'i koy bak bakalim ne oluyor.

E tamam biz ne dedik, Lemina gibi A klas oyuncu olunca Marcao da normalde olduğundan iyi görünüyor dedik işte. Marcao iyi ama yanında ya da önünde 6 numarada ciddi kalite bir oyuncu olmayınca tek başına savunmaya liderlik edecek kalibrede oyuncu değil. Semih-Ujfa gibi.

Üst Alt