#45 Marcão - Sayfa 171 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bu maçta her ne kadar iyi oynasakda iki stoperde hiç güven vermedi.
Marcao bu maç doruyu söylemek gerekirse çok iyi toplar attı..Ama bunda karşıdaki takımın çok büyük boşluklar vermesininde etkisi var.
Ben hala yetersiz olduğuu düşünüyorum.Bu kesinlikle değişmez.
Ama devre arası kadroda çok fazla değişiklik olacağından iyi bir teklif gelmediği müddetçe sezon sonuna kadar kalmalı.Liyu olsaydı gönderilebirdi.Fakat şimdi iki stoper alma durumumuz falan olmaz.

Gercekten cok basit ve amatörce kart görüyor. Bu durum cok sikintili, her an takimi yakabilecek potansiyele sahip.

16 macta 10 sari kart nedir yahu. Daha 18 hafta ardindan sonra adam 3 defa cezali duruma düstü ( ilk Denizli macinda cift saridan kirmizi kart yemisti).

Marcao'yu beğenmeyenler otomatikman Serdar Aziz hayranı mı oluyor dost?
16 gol yemiş ne oynadığı belli olmayan takımı stoperine ayıp olmuyor mu? Serdar aziz örnek. Zanka diyelim sadık diyelim o zaman. Haftaya olmayacak çözümün nedir. Zaten stoper yok. Işık kaan'la emin bayram deme sakın.

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

16 gol yemiş ne oynadığı belli olmayan takımı stoperine ayıp olmuyor mu? Serdar aziz örnek. Zanka diyelim sadık diyelim o zaman. Haftaya olmayacak çözümün nedir. Zaten stoper yok. Işık kaan'la emin bayram deme sakın.

Konunun Serdar Aziz'le ne ilgisi var peki? Marcao'yu eleştirdim diye Serdar Aziz'i kabulleneceğimi nereden çıkardın?

Göreceli olarak Serdar Aziz'den iyi diye adamı beğenmek zorundayız. Şaka gibi.

Yahu baba ne anlatıyosun sen hay sokayım serdar'a. Haftaya yok sonrada sakatlanırsa gelip burada ağlamayın. Şimdilik elimizdekini en iyisi bu.

Asıl sen ne anlatıyorsun? İyi, tamam. Serdar Aziz'den iyi stoper diye hiç eleştirmeyelim. Kriterimiz bu olsun.

Üst Alt