#45 Marcão - Sayfa 191 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Umarım seneye Marcao & Luyindama ikilisini satmak gibi bir hata yapmayız da doğru düzgün izleyebiliriz şu ikiliyi Luyindama & Marcao ikilisinden Donk & Marcao => Donk & Ahmet => Ahmet & Lemina => Taylan & Lemina ikilisine kadar düştü stoper ikilisi bir anda gerçekten Muslera ve önlerinde Luyindama & Marcao ikilisinin olması acayip güven veriyormuş

Vallah aslinda yok. hele büyük maclarda inanilmazdi defansif anlamda
Konsantre olduğu maçlarda iyi oynuyor ama kendini veremediği maçlarda da garip hareketleri var. Güvenilir bir oyuncu değil. Bir stoper her şeyden önce güven vermeli. Mesela Luyindama o güveni veriyor ama kendisinden o güveni alamıyoruz. Her an sakarlık yapacak diye bekliyoruz, saatli bomba.

Takımda sakatlanmaması gereken 3 isimden birisi Marcao'ydu benim gözümde diğer ikisi de Muslera ve Luyindama bu üçlü sahada olduğu zaman inanılmaz rahat hissediyordum kendimi

Ama gelin görün ki üçü birden uzun süreli sakatlık yaşadı ...

Risk varsa oynamasin. Basaki ve Gazisehiri yenseydik, risk alinmali derdim. Ama yaz transfer döneminin plani Marcaou satip bütce yaratmaksa, riske girmeyelim.

Üst Alt