#45 Marcão - Sayfa 193 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sezon başlangıcı tek endişem. Eğer geçen sezonki gibi kilolu gelip forma girmesi yarım sezon sürecekse iyi teklife satılabilir. İllallah ettim yarım sezonluk topçulardan :D

müthiş bi ayak var bu herifte

takımın beyin olarak en iyi adamlarının stoper ile sağ beki olması zaten gol atamamamızın sebebi

yediğimiz birinci golde bunun yerinde ahmet olsaydı küfürler havada uçuşurdu.
takımda herkes bellemiş birkaç oyuncu gerçeklerden uzak bütün suç onlarda..
o zaten oynamayan bellenmiş adamlar gider.Aynı tas aynı hamam devam..

Yav adam sağlıklıyken bile kafa avareydi, uzun sakatlıktan çıktıktan sonra ne bekliyorduk ki? Piyasası varsa yazın alelacele elden çıkartılıp Emin'e yatırım yapılmalı. Savunmada bu kadar büyük defektleri olan adam yaş ilerledikçe iyice çaptan düşer. Maşallah bir tane süperyıldız potansiyelli stoperimiz var zaten, Luyi-Emin ihya eder bizi. Arkalarına da Işık Kaan mis gibi rotasyon işte. Marcao bizim abad edecek çapta adam değil.

Bugün yedirdiği golden milyonlarcasını yedirmemek için değerini bulduğu anda satılmalı. Ayağı iyi, elleri sabun kaleci gibi bunun da ayakları iyi eyvallah da, savunmada hiçbir şey yapmadığı müddetçe hücumunu ne yapacağım? Meira'dan beri savunma-hücumu bu kadar dengesiz stoper görmedim. Portekiz'den stoper alınmaz hakikaten.

kimse başlığa uğramamış ama bugün beğendim kendisini

yediğimiz golde şahane bir orta geldi, yapacak bir şeyi yoktu. top müdahale edebileceği mesafeden daha yüksekti ve tam adamın kafasına indi.

bir pas hatası haricinde çok temiz oynadı. bir kaç pozisyonda çok iyi çıkardı takımı ama ilerideki kazmalar hücumu geliştiremedi.

savunmada da kritik müdahaleleri vardı.

sakatlıktan iyi durumda döndü. takdir etmek lazım.

kimse başlığa uğramamış ama bugün beğendim kendisini

yediğimiz golde şahane bir orta geldi, yapacak bir şeyi yoktu. top müdahale edebileceği mesafeden daha yüksekti ve tam adamın kafasına indi.

bir pas hatası haricinde çok temiz oynadı. bir kaç pozisyonda çok iyi çıkardı takımı ama ilerideki kazmalar hücumu geliştiremedi.

savunmada da kritik müdahaleleri vardı.

sakatlıktan iyi durumda döndü. takdir etmek lazım.
yediğimiz golde savunmacının hatası yoktu demek çok temiz kalplilik olur. en başta rakip takibi yok bu pozisyonda. rakip 3 metre uzağında haberi yok. rakibe yakın oynama, topun düşeceği yeri sezinleme gibi temel noktalarda hala eksik marcao. tekniği güzel, pasları muazzam ama standart bir stoper o golü yedirmez yedirse bile adamı o kadar boş bırakmaz pozisyonunu bozar.
yaşı genç inşallah geliştirir eksik yönlerini

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

yediğimiz golde savunmacının hatası yoktu demek çok temiz kalplilik olur. en başta rakip takibi yok bu pozisyonda. rakip 3 metre uzağında haberi yok. rakibe yakın oynama, topun düşeceği yeri sezinleme gibi temel noktalarda hala eksik marcao. tekniği güzel, pasları muazzam ama standart bir stoper o golü yedirmez yedirse bile adamı o kadar boş bırakmaz pozisyonunu bozar.
yaşı genç inşallah geliştirir eksik yönlerini

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

bence golde hata marcao'dan ziyade donk'ta. oradaki oyuncunun onun kontrolünde olması gerekiyor. marcao topu kesebilmek için kötü bir yerde değildi diye düşünüyorum. ama top muazzam geldi. alçak gelse karşılardı.

fakat savunmada eksikleri olduğuna katılıyorum kesinlikle. geliştirmesi gereken yönleri var.

ama bizden bir yerlere transfer yaparsa savunma müdahalelerinden ziyade topu çıkarma becerisi ile yapacak. o konuda gerçekten iyi.

bence golde hata marcao'dan ziyade donk'ta. oradaki oyuncunun onun kontrolünde olması gerekiyor. marcao topu kesebilmek için kötü bir yerde değildi diye düşünüyorum. ama top muazzam geldi. alçak gelse karşılardı.

fakat savunmada eksikleri olduğuna katılıyorum kesinlikle. geliştirmesi gereken yönleri var.

ama bizden bir yerlere transfer yaparsa savunma müdahalelerinden ziyade topu çıkarma becerisi ile yapacak. o konuda gerçekten iyi.

bustafa balp bemirci

Üst Alt