#45 Marcão - Sayfa 291 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
kontratı bitiyor seneye. gerçekten bir talibi varsa değerlendirmek doğru olur. yoksa beleşe gider.

bence bu sene performans çizgisi en yukarıdaki oyuncumuzdu. bir kaç kez mala bağladığı oldu ama olur o kadar.

15 milyon euro ya marcao tabii ki satılır da satıldıktan sonra elimizde luyindama var bi tane stoper alırız yeter denilip yola çıkılır yine en az 5 maçı luyindama nin patlattığı bombalarla veririz..

Fener kıçı kırık slazaiyi 25 den aşağı vermem diyo. Bu herif de 50 milyon ulen o zaman

Tabi 15 verirlerse sırtında götürsün yeni başkan

Rusya'dan talipleri var vs deniyormuş konuşulan rakamlar 10-15m Euro.Aslında yaramıza ilaç olabilir ama Marcaonun sağ bacağı etmeyecek szalaiye +25m rakamlar konuşulurken 15i çok yetersiz buluyorum.Yeni yönetimin yapması gereken şey sözleşmeyi uzatıp oyuncuyu iyi pazarlayarak +25 den satmak olmalı.Bunlardan aşağı bir rakama asla bırakılmaması lazım çünkü güncel kurla yerini kendisinin veya üstü bir seviyesinde doldurabileceğimiz bir oyuncu değil Marcao

Rusya'dan talipleri var vs deniyormuş konuşulan rakamlar 10-15m Euro.Aslında yaramıza ilaç olabilir ama Marcaonun sağ bacağı etmeyecek szalaiye +25m rakamlar konuşulurken 15i çok yetersiz buluyorum.Yeni yönetimin yapması gereken şey sözleşmeyi uzatıp oyuncuyu iyi pazarlayarak +25 den satmak olmalı.Bunlardan aşağı bir rakama asla bırakılmaması lazım çünkü güncel kurla yerini kendisinin veya üstü bir seviyesinde doldurabileceğimiz bir oyuncu değil Marcao

En buyuk yaramiz zaten...

Gol krali olan Fransiz pasaportlu bir oyuncuyu (reputasyon) Josef'den ya da Guilliano'dan falan cok daha az rakamlara sattilar. Ligin gol krali ve sorunsuz bir oyuncu... O yuzden, dogru duzgun bir teklif gelmedikce Marcao elde tutulmali cunku zaten bizim iyi bir stoper takviyesine ihtiyacimiz var, direkt 11'e yazilacak. Ayrica, Marcao'da Brezilyali ve Portekiz Ligi tecrubesi de bulunuyor.

15 milyon euro'ya marcaoyu Rusya'ya sirtimda götürürüm , hem Szalai 25 euro haberlerine ben inanmıyorum.

15 milyon euro'ya marcaoyu Rusya'ya sirtimda götürürüm , hem Szalai 25 euro haberlerine ben inanmıyorum.
Katılmıyorum ya iyi kötü sistemi olan bir takımda bile Diagne nasıl ön plana çıktı gördük.Bu sene sayısız kez sistem değişti, yanındaki isimler değişti ama Marcao'nun istikrarı çok nadir bozulmuştur.Bizim mevcut kadroda muslera hariç hiç bir oyuncuyu %100 performansla izlemiyoruz bence.
Marcao'nun hem genç yaşı, hem sol ayaklı olması hem de stopere göre oldukça teknik olması bile bence tek başına 20m eder 😀 İ Bir şekilde milli takımda da süre alırsa min. 25+ dan okutmalıyız, aksi takdirde kesinlikle gönderilmemeli, kendisine uygun tecrübeli bir isim getirirsek bu defans hattı bizi uzun yıllar götürür.

Delik büyük, yama küçük...Kadro bu haldeyken 15 milyona müşterisi çıkan bir stoperi, kalitesi ne olursa olsun, elde tutma lüksümüz yok. Burada varsayıldığı kadar kusursuz olduğuna da katılmıyorum. Çok daha düşük maliyetle yerini dolduramayacaksak, dükkanı kapatalım gitsin zaten; mesela orta sahaya gerekli üç banko futbolcu için 40-50 milyon harcanabileceğini zannedenler mi var aramızda? Stoper bulunamayacağını düşünüyorsak, onlar nasıl bulunacak?..

Yanlış anlaşılmasın, ilk maçtan itibaren kendisini en çok beğenenlerdenim; burada 'Boss' diye övgüler dizilen Luyindama' ya ise hep şüpheyle baktım...

Üst Alt