#45 Marcão - Sayfa 293 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben de istemiyorum devsirme orta saha. Ben de istemiyorum Omer Bayram, Emre A., Sener, Linnes, Falcao ve kotu bir Luyindama. Hepsini bir anda gonderemeyiz ama. Her yil 2 ya da 3 oyuncu ile yapilanmaliyiz. Gerekirse bu sene iyi bir 6 numara ve sol bekle beraber yedek tarzi topcu gelsin geri takim kalsin Sener, Linnes, Falcao, Etebo disinda. Seneye de ayni mantikta devam edelim diyorum. FFP de onemli ama biraz suistimal edebiliriz. Iste bana gore CL sampiyonluktan bu nedenle daha onemli. Kesinlikle kotu degiliz. Devre arasinda transfer politikasi gibi yapabiliriz yav. Ben hoca konusunda da kalmasi taraftariyim acikcasi. Herkes Alman, genc, modern diye oneri veriyor ama oyle bir profilde hoca yok vardi 1 tane Dortmud aldi. O da TR'deki kaotik ortamda bu butcelerle basarili olamaz diye dusunuyorum. Iyi ya da kotu son 4 yilda 2 sampiyonluk geldi. Gecen sene ve bu sene sonunu getiremedik. Kafaya oynadigimizi dusunuyorum. FT cok mu iyi? Hayir degil. Gereksiz cezalari, ilk 11 secimi, oyuncu degisiklikleri, evlatciligi falan basarisizdi bu sene. Mustafa Cengiz keske FT kadar cesur olsaydi TFF ve medyaya karsi. FT en azindan agirligi olan medya karsisinda eli guclu. Onun sayesinde oyuncak olmuyoruz bu bir gercek. Bana katilmayan illaki olur hepsi sahsi gorusum. Ben takimimin sefasini surdum cefasini cekerim. Sampiyonluk gelmedi diye o gitsin bu gitsin demem.

Sol bek şart.
1 tane stoper şart.
6 numara şart.
Bence playmaker şart.

Marcao gitmeden bu 4 elzem bölgeyi doldurup üstüne Onyekuru - Halil - MM üçlüsünün bonservislerini alabilmek mümkün gözükmüyor.

Yedek konusuna girmedim bile hiç.

Aslansin o sari kart absürttü bjkli hakemlerden dolayi. Hele o agresiflesmen freekickden sonra (kafayla dokundugun) AMAN KIRMIZI YEME LÜTFEN

Üst Alt