#45 Marcão - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Üstteki yorumu oku kardes. Bok gibi orta sahayi guclendirmek adina kotu bir hamle olmaz.
Defansa o zaman Semih el bombasini koyman gerekir, orta sahayi guclendiriyorum derken - o da kesin degil - defansi bozmak da nedir? Bu adamlarin kac macini orta saha da oynadigini gordun de orada cok iyi oynar diyorsun anlamak guc.

Orta sahamiz iyi degil ama cozum stoperleri devsirmeye calismak da degildir yani cunku yedek stoperimiz yok. Donk da stoper icin cok savruk ve statik.

Defansa o zaman Semih el bombasini koyman gerekir, orta sahayi guclendiriyorum derken - o da kesin degil - defansi bozmak da nedir? Bu adamlarin kac macini orta saha da oynadigini gordun de orada cok iyi oynar diyorsun anlamak guc.

Orta sahamiz iyi degil ama cozum stoperleri devsirmeye calismak da degildir yani.

O mevkide oynamak icin iki oyuncunun da gereken ozellikleri mevcut. Pas. teknik, oyun bilgi, vs. vs.

Orta sahanin yetersiz oldugunu özellikle buyuk maclarda sorun yasadigimizi anlamak icin prof olmana gerek yok bence.

Keza Ahmet Calik de oynayabilir yerine savunma konusunda gerileme yasanirsa orta sahada ciddi anlamda guclendirme yasanabilir. En azindan denenmesinde sakinca olmaz Fernando veya Donktan cok daha kotu oynayamazlar çünkü

abartma falan değil,Serdar-Maicon ikilisi ile çıksak Manu kalbura çevirmişti.....Luyindama ile birlikte bu konuda çok iyiler önde basarken arkayı iyi süpürüyorlar

Adam Goztepe macinda Muslera'ya 1 geri pas atti.Bakti kalecide is yok yedirecek.Daha da geriye oynamama karari aldi herhalde.

D0MuDnVWsAA9yzK

Bu adam bir harika. Luyindama’yı da çok beğeniyorum. Nokta atış transfer ikisi de.

Yönetimi, teknik ekibi ve scout ekibini gönülden tebrik ediyorum. Verilen maaşlar da, Türkiye standartlarında çok makul.

Şu an için çok erken ama izlenimim 10/10 transfer başarısı açısından.

Marcao’nun bir ilginç özelliği ise pas yeteneği. Sadece iyi pas atabiliyor demek yanlış. Adam muhteşem pas atıyor. Tam koşu yoluna hem hızı hem de açısı süper koşu yoluna pas atabiliyor. Bu çok değerli bir özellik ve takımın hızlı atak yapabilmesi için ihtiyacı olan bir şey.

Şimdi sıra bu ikili gibi iki orta saha ve bir kanat bulmak. Bunları yaparsak Şampiyonlar liginde gruptan çıkacak kapasitede bir takım oluştururuz.

Üst Alt