#45 Marcão - Sayfa 61 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
2 aydir övülen adam tek macta gömülüyor. Bugün kritik hatalar yapti, her futbolcunun sivadigi maclar vardir. Marcao kaliteli bir stoper ve satilmazsa uzun yillar Galatasaray'a hizmet edecektir.

İlk geldiğinden beri pozisyon almasını geliştirmeli diyoruz siz arşa çıkardığınız için 1 hatasında hemen gömmeye başladınız. Hata harici gayet iyi müdahaleler yaptı.

Iyi stoper, iyi ozellikleri var ama bizi hem benfica macinda yakti, hem de bugun yakti, iki onemli maclarda golleri hediye etti maalesef. Zamanlamasi cok kotu, bunu gelistirdiginde daha iyi olacaktir.

Portekiz sonuncusundan aldığımız stoper bu kadar olurmuş hakikaten. Çok savundum ama pişmanım.

En hata yapılmayacak maçta yaptığı hataya bak. S*rdar Aziz denen karaktersiz gittiği için mutluyum ama yerine gelen bu olmamaliydi

stutgardın yeni transfer ettiği ozan m. kabak diye bi stoper var. ilk maçlarında takımı baya yakmıştı. sonradan açılmaya başladı. bu sezon emaneten gidiyoruz zaten. şampiyonluk böyle olmaz. gelecek sezon için umut verici. bu sezon şampiyonluk beklemiyodum ben, olursak çok ekstra olur ama zor tabi. içerde 3 aydır maç kazanamadığımız dönem kaybetmiştik ligi. başak 10 maçtan 1 yenilgi alır en fazla o da belki bize karşı. hadi 1 tane de beraberlik alsın.

bjk ve fb istese de yenemez başağı

Demiştim hemen şişirmeyin kaliteli ama hamle ve pozisyon hataları var diye. Olur böyle şeyler zamanla daha iyi olur. Bugün ki puan kaybını sana bağlamak ahmaklık olur çünkü zaten takım bi bok oynamıyor. Sen hata yapmasan başkası yaparsı yine de o puanı kaybederdik

Üst Alt