#45 Marcão - Sayfa 62 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Denge sorunu var aşamazsa geliştiremezse bizde barınamaz fazla. Benfica maçındaki hataya çok benziyor bugünkü hatası. Acele etmeyip beklese ikili mücadele olacak kaybetse bile kademesine girecekti savunmamız. O riski almaması lazımdı. Topu havada vurup taça atabilmek için aldığı risk çok gereksizdi yani. Sabah öğle akşam kendi kendini telkin etmeli denge denge denge diye.. Yoksa bu derece basit hata yapan stopere bu düzeyde ekmek yok

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ulan iki hata UEFA gitti.
Bir hata şampiyonluk gitti.

Bir de Türkiye kupasını götür tam olsun.

Sen art niyetlisin kardeşim. İki hata UEFA nereye gitti ? Penaltıyla alakası olmayan pozisyonun nasıl suçlusu oluyor ?

Sen şampiyonluğu ilk yarı verdin hiç kusura bakma. Sadece Başakşehir son haftalarda takılınca umutlanır gibi oldun. Geçen hafta bile zar zor kazandık. Bu orta sahayla şampiyonluk hayal bu hafta olmasa 2 haftaya takılacaktık. Biraz duygusalı bırakın gerçekleri görün

Sen art niyetlisin kardeşim. İki hata UEFA nereye gitti ? Penaltıyla alakası olmayan pozisyonun nasıl suçlusu oluyor ?

Sen şampiyonluğu ilk yarı verdin hiç kusura bakma. Sadece Başakşehir son haftalarda takılınca umutlanır gibi oldun. Geçen hafta bile zar zor kazandık. Bu orta sahayla şampiyonluk hayal bu hafta olmasa 2 haftaya takılacaktık. Biraz duygusalı bırakın gerçekleri görün

Trabzonspor maçında yaptığı penaltı çalınsa maç 3-2 olsa belki şampiyonluk o gün hamsilerin gazla alacağı bir beraberlikle gidebilirdi.

Benfica maçında gelirsek topa ceza sahası içinde Hz İsa heykeli gibi iki kol yana açık gelirsen VAR sistemi de yokken hakem zart diye çalar penaltıyı. Tamam penaltı değil diyelim, ikinci goldeki uyuması nedir?

Luyindama'nin kardeşi varsa onu getirelim ama seneye bu Marcao ile olmaz çok canımız yanar şimdiden yazayım da ben.

Diagneyi de Marcao'yu da en uzun süre savunanlardan biriydim ama bitti artık hakedene hak ettiğini yazacağım.

Trabzonspor maçında yaptığı penaltı çalınsa maç 3-2 olsa belki şampiyonluk o gün hamsilerin gazla alacağı bir beraberlikle gidebilirdi.

Benfica maçında gelirsek topa ceza sahası içinde Hz İsa heykeli gibi iki kol yana açık gelirsen VAR sistemi de yokken hakem zart diye çalar penaltıyı. Tamam penaltı değil diyelim, ikinci goldeki uyuması nedir?

Luyindama'nin kardeşi varsa onu getirelim ama seneye bu Marcao ile olmaz çok canımız yanar şimdiden yazayım da ben.

Diagneyi de Marcao'yu da en uzun süre savunanlardan biriydim ama bitti artık hakedene hak ettiğini yazacağım.

Sen kafa topuna elleri arkada çıkan kaç tane topçu gördün ? Yükselemezsin ki bi kere. Benfica maçında orda bi hatası yoktu.,2.gol için bişey demiyorum.

Ayrıca hocanın bir sözü vardı Marcaonun hatasını konuşmak yerine orta saha o topu niye kaptırdı ona bakmak lazım diye. Tam olarak bugünkü maçtada bu oldu. Müdahale ve zamanlama olarak evet hatalı,göz gezdirdim kimse farkedememiş Erzurumun pozisyonunda Belhanda rahat kafa topu alacağı bir pozisyonda kafa topuna yükselmeyip sırtını döndü kaptırıp ani atak yedik. Olayları tek çerçevede görmeyin. Stoperlerin maç içindeki en zor işi ani atakda yerleşmek

2 sayfa öncesi 50-60 milyona sattigimiz bir oyuncuyu biranda çöp'e cikarmak.. taraftarligimiz cok kalitesiz maalesef
Aynen oyle, ben de yaptigi hatalari elestirdim ama bazilari lig sonuncusunun stoperi boyle olur demeye baslamis. Daha 1 hafta once cok iyi stoperdi, 1 kotu mac sonra yerden yere vurmalar baslamis.

Davinson Sanchez dun Arsenal macinda bir golu yedirdi, bir de son dkda penalti yaptirdi, kotu stoper mi simdi?

Geldiğinden beri çok ciddi hataları oldu.Ama yaptığı güzel işlerde oldu.
Goldeki hatasının dışında ceza sahasındaki bir pozisyonda ıska geçiyor.Oradada golü yiyebilirdik.Bazen dan dun giriyor top ve rakibe..Denge sorunu var.Geldiğinden beri bu kadar hata yapması düşündürücü.Bunlar düzeler mi soru işareti..
Malesef taraftarlar olarak bir iki harekette veya maçta oyuncuları göklere çıkarıyoruz.

Bu scout işi inanılmaz abartılıyor.Arkadaş biz gençlerbirliği veya konya değiliz.
Kadroyu scout transferleriyle dolduramayız.Galatasaray gibi takımda oynayabilecek yetenekde adamları kolay kaloy öyle 3,5liraya bulamayız.
Kadronu kaliteli ve doğru oyuncularla kurarsın.Alternatif olarak scout transferi yaparsın gelişimine bakarsın.

ben marcaonun 4 milyon veya 2 milyon bu civarlarda maliyetlerle scout olarak denenebilir doğru bir transfer olduğunu düşünüyorum.Fakat ilk 11 için değil.Sıkıntıda burda başlıyor.
Bizim özellikle riske girecek durumuz yoktu.Daha net adamlar almalıydık.
Ama başımızdakiler senelerdir hata yapmakdan bıkmadıkları için hep aynı rezillikleri yaşıyoruz.

Evet ya tüm suç Marcao 'nun Marcao o hatayı yapmasaydı bugünden şampiyonluk turu atmaya başlamıştık Marcao 'nun tek hatasıyla şampiyonluğumuz gitti değil mi ?

Sezon boyunca şampiyonluk yolunda yaptığımız tek hata Marcao 'nun bu topu ıska geçmesi değil mi ? lanet olsun Marcao o topu ıska geçmeseydi kesin şampiyonduk var ya (!)

Yahu ne yaşıyorsunuz siz ? Akhisar 'a evimizde anca 90 +5 de şansa bir gol atarak kazanmış olarak geldik yine aynı bir mücize olsa da 3 puan ile dönsek kıvamında oynadık Sahada yer alan 11 oyuncunun hepsi mükemmeldi bir tek Marcao yaktı bizi değil mi ?

Çok haklısınız ...

Genç scout transferi alın, genç oyuncu oynatın diyorsunuz hata yapınca neredeyse kellesini alıyorsunuz. Azıcık sakin olun her oyuncu hata yapar ramos, varane, lovren,umtiti bunların hepsi hata yaptı zamanında hala da yapıyorlar.

chedjou bu cocugun boku etmez hikaye anlatmayin. Potansiyeli yeterli şu an ligdeki en iyi iki stoperden biri.
Defans hattinin bu kadar hata yapmasinin sebebi orta sahadaki basi kopuk adam surusunden kaynaklaniyor.
Uefa diye gomulmus o macta hakem gotunden penalti uydurmadi mi ne hatasindan bahsediyorsunuz.
Adam gömmeyi bırakin daha doğrusu 25 yas alti adam gömmeyi bırakin.

chedjou bu cocugun boku etmez hikaye anlatmayin. Potansiyeli yeterli şu an ligdeki en iyi iki stoperden biri.
Defans hattinin bu kadar hata yapmasinin sebebi orta sahadaki basi kopuk adam surusunden kaynaklaniyor.
Uefa diye gomulmus o macta hakem gotunden penalti uydurmadi mi ne hatasindan bahsediyorsunuz.
Adam gömmeyi bırakin daha doğrusu 25 yas alti adam gömmeyi bırakin.

benficadan yedigimiz 2.gol ve bugunku hata pahalıya patladı

Üst Alt