#45 Marcão - Sayfa 65 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ya o pozisyonda çalım da yiyebilrdi amma uzattı millet.Arkadaş zenci çalımladı bastı deparı geçti kademe nerde?..Lyundama nerde ben marcao dan daha fazla lyundamanın uyumasına kademeye girmemesine bağlıyorum golü..Ha hatalı vur topu taça olmadı faul yap sarı kart al.Ama her türlü rakibin birebirde stoperi geçme ihtimali vardır.

Şampiyonluk gitti hala hatası çok abartılıyor diyorsunuz yav.

O hatayı Ozan yapsa burada neler yazılırdı tahayyül dahi edemiyorum.

Yedeğe falan çekilmeyecek zaten yine oynayacak ama bu adam zirve takım stoperi oynamayı öğrenene kadar çok can yakacak.

Son sıra takımından oyuncu almanın eksilerinin bedeli ama yapacak bir şey yok.

Futbolcu bu kafayla yetismiyor ama. Eger hatalardan dolayi bi takim maclar ve sampiyonluklar kaybetmeyecekse bi zahmet futbol fln izlemeyin.

Kimmich ilk ciktigi maclarda Bayerni Juventus karsisinda rezil edip turdan etti iki gol yedirerek. Bayern ne yapti cocuktan vazgectimi?

Arkadas kafaniz iyimi hata yapmayan oyuncu istiyonuz?

Simdi buralarda ne yazildi bilemiyorum sözüm sana da degil aslinda.

Ama Marcaoya kötü futbolcu diyen gram futbolcudan anlamiyordur.

Adam her haliyle ben kaliteyim diyor adeta.

Birde Serdarla kiyaslayan gitsin su topu izlesin ulan biz simdiye kadar bu Serdari nasil kabul etmisiz anlamiyorum.

Marcaoun yaninda Serdarin hic bir stoper özelligi ortaya cikmiyor hatta futbolculugu tartisilir hale geliyor.

Birde su sacma sapan Ozan kiyaslamarindan da vazgecin.

Ozan Kabak muazzam yetenek ve iyi kazik yedik.

Ama yerine tas gibi iki kalitesi olan stoper aldik.

Marcao kötüdür demek icin kör olmak lazim adeta.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Şampiyonluğun gitmesinde bu hataya gelene kadar 40 tane sebep sayılır. Bazı şeyler bu kadar basit değil, adam gibi takım olsan 1-0'dan da çevirirsin maçı. Bu takımda şampiyon takım görüntüsü hiç olmadı, o güveni hiçbir zaman vermedi. Göztepe ve Akhisar maçlarında şans eseri galibiyetler geldi, normalde çok daha önceden kopulmalıydı. Ağır aksak gidişin sonu budur. Şampiyonlar Ligi tarihinin en basit grubundan şans eseri 3.olarak devam etti bu takım. Bunu da forvet yokluğuna bağladılar. Esas yok olan, bu takımın oyun anlayışı, sistemi, karakteri. Tek tük hatalara bağlanacak kadar basit değil hiçbirşey. Bu adam iyi stoper, yaşının da getirdiği tecrübe eksiklikleri olacak. Ozan Kabak'ın yaptırdığı penaltılarla çok daha fazla puan kaybedildi, eğer mantık buysa, o zaman baş suçlunun o olması gerekir.

SM-G925F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

ya arkadaş hadi adamı beğenmiyorsun,balon diyorsun hiç katılmam ve saygı duymam ama "hadi neyse" derim. Peki Serdar Aziz ile neden kıyaslıyorsun?

Kendisini bende beğenirdim ama adamın bir dolu hatasını sayarım sana.. 2-3 tane cahil yorumcunun lafına bakıp adamı Serdar ile kıyaslıyorsunuz..

Marcao gayet iyi stoperdir. Zamanında Alex Telles ve Bruma için "balon" diyen tipler şimdi de Marcao'ya sardı.

Marcao ile Srdar Aziz kıyaslanamaz. Srdar Aziz karaktersizin tekidir hakettiği yeri de bulmuştur.

Bize yeni bir stoper ikilisi lazımdı. Luyindama muazzam oldu ama Marcao onu tamamlama konusunda zayıf kaldı diye düşünüyorum. Dün çok sinirliydim bugün biraz daha sakin yaklaşıyorum ama her zorluk derecesi yüksek maçta Marcao zorlanıyor. Genç + yaşlı stoper ikilisi mi yapsaydık acaba? Deneyimli stopere ihtiyacımız var.

Bilgisayar oyununda bile futbolcular hata yapıyo.Yaşı 22 yaptığı 1-2 hatadan dolayı adama çöp demekte ne bileyim bi değişik..

Arsenal - Tottenham north london derbisinde Davinson Sanchez 1 gol yedirdi, 90da da penalti yaptirdi, Aubameyang atsa 2 1 bitecekti, Davinson Sanchez boyle onemli bir macta kritik hatalar yapti diye kotu stoper mi oluyor?

Ozan Kabak arka arkaya penaltilar yaptirmadi mi? Kotu stoper mi simdi?

Hatasiz oynayan bir stoper yok, minimum hataya yakin oynayan stoperler zaten VVD, Koulibaly, Romagnoli, Chiellini gibi adamlar, bunlarin bonservislerini yazmaya gerek yok zaten. Elestirenlere lafim yok ama daha gecen hafta Marcao iyiydi, simdi 1 kotu mac sonra kotu stoper mi oldu? Biraz avrupa futbolunu takip edin.

Arsenal - Tottenham north london derbisinde Davinson Sanchez 1 gol yedirdi, 90da da penalti yaptirdi, Aubameyang atsa 2 1 bitecekti, Davinson Sanchez boyle onemli bir macta kritik hatalar yapti diye kotu stoper mi oluyor?

Ozan Kabak arka arkaya penaltilar yaptirmadi mi? Kotu stoper mi simdi?

Hatasiz oynayan bir stoper yok, minimum hataya yakin oynayan stoperler zaten VVD, Koulibaly, Romagnoli, Chiellini gibi adamlar, bunlarin bonservislerini yazmaya gerek yok zaten. Elestirenlere lafim yok ama daha gecen hafta Marcao iyiydi, simdi 1 kotu mac sonra kotu stoper mi oldu? Biraz avrupa futbolunu takip edin.
Yahu RAMOS sezon basi paso Malliklar ile Gundeme geldi.
Varane ilk basta anlatmiyorum bile. Dusunsene Varane o yasta bize gelmis. İtin seyine sokup yollardik

Yahu Marcao tipinde ayağı temiz stoperler gerçekten çok nadir Avrupa piyasasında bile ki olanlar da en top class takımlarda oynuyor en iyi milli takımların vazgeçilmez oyuncusu oluyor bu örneğin zirvesi Umtiti 'dir benim gözümde ki o bile hataları fazlaca olan bir oyuncu biz 4 mil.€ bonservis ile 22 yaşında daha ilk defa büyük bir takım görmüş bir oyuncu aldık tabi ki hataları olacak aynı şeyleri Ozan Kabak içinde defalarca söylemiştim en ufak hatasında 22 yaşında bayağı bayağı sağlam bir oyuncumuzu yaptığı tüm iyi şeyleri yok sayıp silmek saçmalık

Bir de şöyle düşünün doğru düzgün bir orta saha hattımız olsaydı Marcao oraya kadar çıkıp o hava topunu süpürmek zorunda kalmayacaktı veya Luyindama rakibi durdurmak için o kadar ileri çıkmak zorunda kalmayacaktı orta sahada o pozisyonda R.Muhammed 'i ilk karşılaması gereken hatta dönmesine izin vermeyecek olan orta sahamız neredeydi o pozisyonda ?

Dünyanın hiçbir büyük takımının hücum ile defansı arasındaki bağlantı bu kadar kopuk değildir bu işi yapması gereken orta sahamız ne ile uğraşıyor ? yahu seneler evvel futbol oynayamayacak duruma gelen Selçuk kadar oynayamıyorsa orta sahamız vallahi komple kapatıp gidelim takımı yazıklar olsun ...

Yahu her oyuncu hata yapar da, biraz gelişim göstermesini bekliyor insan.

Trabzonspor maçında yaptın, yakamadin.
Benficada yaktın.
Erzurum'da yaktın.

Zorluk derecesi yüksek her maçta bomba. Yukarda ismi yazılan oyuncular bir maçı yakıyor alışkanlık haline getirmiyor.

Şimdi Kadıköy'de de bizi yakacak dediğimde kim hayır diyebilir ki?

Çuvaldızı biraz da kendinize batırın hacılar, çok abartıyorsunuz futbolcuları. Evet Serdar-Ozan ikilisinden çok daha iyi bir ikilimiz var, marcao'da hatalarına rağmen fena stoper değil özellikle yaşının genç olması büyük artı ama daha önceleri abarttığınız kadar da değil. Adamı neredeyse 40-50 milyon euroya okutacaktınız bir kaç sene sonra, bununla da yetinmeyip Ramoslarla falan kıyaslayanlar vardı.

Böyle durup dururken yükseliyorsunuz sonra hatalarda da aşırı tepki veriyorsunuz.

Şampiyonluk gitti hala hatası çok abartılıyor diyorsunuz yav.

O hatayı Ozan yapsa burada neler yazılırdı tahayyül dahi edemiyorum.

Yedeğe falan çekilmeyecek zaten yine oynayacak ama bu adam zirve takım stoperi oynamayı öğrenene kadar çok can yakacak.

Son sıra takımından oyuncu almanın eksilerinin bedeli ama yapacak bir şey yok.

şampiyonluk marcaodan önce gitmişti zaten, onun bi hatasıyla gitti denilemez. kaldıki golü çok erken yedik bu avantaj olabilirdi. çevirmek için çok süre vardı.

ozanın yaptığı hataları saysak burdan marsa yol olur. Ozan yüzünden ŞLden elendik. her maç ligde penaltı yaptırma yarışına giriyolardı serdar ile, o zaman da acımasız eleştiriler oldu şimdi de oluyor futbolun olmazsa olmazı bu eleştiriler. zaten arkadaşlar serdarın yediği naneleri göstermişler yeterince.

bu sene ozanla serdar çok defa yaktılar takımı, zaten 3 ay boyunca maç kazanamadığımız dönem şampiyonluk gitmişti. anlık puan farkı 6ya falan inince ümitlendik. haftaya fener kazanıp biz de antalyayı yensek fark yine 6 ama iki takımın fikstürüne baktığında 6 puan fark azalacakmış gibi değil de sanki daha da artacakmış gibi gözüküyor. banko puan bırakacağımız deplasmanlar var. şampiyonluk gitmesi bir kişiden çok daha ötesi, kupa finali falan olsa anlarım. uzun soluklu bir macera bir veya iki maçta kolay kolay şampiyonluk bırakılmaz. zaten 2. yarı formuna baktığımızda 5 galibiyet 2 beraberlik. hiç de kötü değil. fener deplasmanı kadar korkuyorlardı taraftarlar. o bakımdan baktığımda 1 puan bile kötü değil. ama yine de yetmiyor, çünkü zaten şampiyonluk çoktan gitmişti

Marcao yetenekli ve aşırı potansiyelli bir stoper şüphe yok peki bizim oyun sistemimize ne kadar uygun ne alaka diyeceksiniz marcao pas oyunu oynayan her takımda oynar hemde üst düzeyde peki biz öyle bir takımıyız ve marcaonun buz özelliğini ne kadar iyi kullanıp takıma etki etmesini sağlıyoruz marcao pasla çıktığında orta saha ne kadar ona uyuyor hepsinin cevabı olumsuz çünkü hocamız pas oyununu asla düşünmeyen hızlı geçiş oyununu oynatan bir hoca savunma da yaptığı 1 kaç hatanın hiç bir önemi yok beni düşündüren bu elimizde bu kadar pas oyununa yatkın stoper var ama takım pas oyununu asla oynayamayacak bir takım Onyekuru ndiaye vs.imkansiz zaten hocamız da o oyunu oynatacak bir sistemi yok

Marcao yetenekli ve aşırı potansiyelli bir stoper şüphe yok peki bizim oyun sistemimize ne kadar uygun ne alaka diyeceksiniz marcao pas oyunu oynayan her takımda oynar hemde üst düzeyde peki biz öyle bir takımıyız ve marcaonun buz özelliğini ne kadar iyi kullanıp takıma etki etmesini sağlıyoruz marcao pasla çıktığında orta saha ne kadar ona uyuyor hepsinin cevabı olumsuz çünkü hocamız pas oyununu asla düşünmeyen hızlı geçiş oyununu oynatan bir hoca savunma da yaptığı 1 kaç hatanın hiç bir önemi yok beni düşündüren bu elimizde bu kadar pas oyununa yatkın stoper var ama takım pas oyununu asla oynayamayacak bir takım Onyekuru ndiaye vs.imkansiz zaten hocamız da o oyunu oynatacak bir sistemi yok
Rengim su içiyor musun sen? Sanki su tüketimin az gibi hissettim.

Üst Alt