#45 Marcão

Fatih Hacı

Taçsız Kral
Şu gereksiz acemi bireysel hattaları bıraktığı gün büyük teklifler alacağımız gündür

Ege Can Erbay

Tecrübeli Üye
Elimizde bir tane daha işe yarar stoper olsaydı ön libero mevkisinde oynatırdım kendisini geriye kalan maçlarda.

Hakan Duztepe

Aslan Üye
Şahsen Luyindama'yi çok beğeniyorum ve sakar olarak görmüyorum. Fazla özgüvenli olduğu için bazen denememesi gereken şeyleri deniyor o kadar. Her ikili mücadelede rakip forveti yere deviriyor. Bu yıldırıcı özelliğini seviyorum.

Bir ara Kjaer deniyordu Sevilla'dan bizim için

Stoper ikilimiz Kjaer + Luyindama olsaydı duvar örerlerdi ikisi. FFP yüzünden transfer edemedik anlıyorum ama benim stoper anlayisim. Bir genç + bir deneyimli olmak üzerine kurulu. Kulüp tarihinin en kritik döneminden geçiyoruz. Şampiyonluk şart ama maalesef böyle olmayacak.

Marcao çok sert bakıyor Melo'yu andırıyor Brezilyalı diye sempati duyan çok anlıyorum ama bizle uzun vadeli ne kadar yürür soru işareti. Deplasmanda gol atmakta zorlanan takım olarak duvar örmeliyiz ama her seferinde biri yumurtluyor ilk golü yiyoruz. Bıktım gerçekten.
Ikiside sag ayakli, artik modern futbolda SOL ayakli SOL stoper sart oglu sart.

Hamza Gölbaşı

Müracaat
Şef Gümüş Kıvrım
Ikiside sag ayakli, artik modern futbolda SOL ayakli SOL stoper sart oglu sart.
Bu kadar da takintili olmaya gerek yok evet cok iyi olur sol stoper sol ayakli olursa ama mesela Ramos - Varane ikilisi en iyi stoper ikililerinden ve ikisi de sag ayakli

Hakan Duztepe

Aslan Üye
Bu kadar da takintili olmaya gerek yok evet cok iyi olur sol stoper sol ayakli olursa ama mesela Ramos - Varane ikilisi en iyi stoper ikililerinden ve ikisi de sag ayakli
o ramos varane reis yaw, bak goruceksin eger fener serdar ve sadikla devam ederse nasil goller yiyecekler seneye

Yusuf Kara

Moderator
Yönetici
Moderatör
herkesi çalımladığı pozisyonun gifi var mı

Musap Aydinli

GSC SCOUT
Yönetici
Moderatör
ikinci yari cok iyidi. Insallah malatya karsi sari yemezde, fb ye karsi semih oynamaz..

Berat Ulucan

Moderatör
Yönetici
Moderatör
Böyle 1 orta saha önünde oynayan stoper gram laf etmem arkadaş. Zeminin yoksa bina neden yıkıldı diye vahlamanın anlamı yok.

Zaten çok iyi oynuyor kaldı ki.

Üst Alt