#49 Endoğan Adili - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#49 Endoğan Adili

Bu kopili floryanın boya badana işlerinde ve peyzaj işlerinde kullansaydık bi boka yaramayan 3kağıtçılardan

Bi daha böyle yüzsüz çöpleri almamak ümidiyle..

Galatasaray’dan yılda 1 milyon 125 bin TL garanti para alan Endoğan Adili, "sana bu yılki tüm paranı ve alacağını hemen şimdi ödeyelim, sözleşmeni feshedelim” teklifini reddetti ve parası ödenmeden UEFA için gereken borçsuzluk kağıdına imza atmayacağını iletti. (Hürriyet)

Tarık ve bunun gibi karaktersiz Türk oyuncular keşke biraz Mancini'yi örnek alsalar.

Dostum , mancini bizden ayrilmadan ayni paraya kendi ulkesinde is buldu

Orada calismayi saglamasi icin bizle anlasmali fesih gerekiyordu , yani parasini birakip gitmedi , bilakis biz gitmesine bedava izin verdik gibi oldu

Mancini ile ilgili yanlis bilinen bir sey yani genelde konusulanlar

Endogana da 400 bin euro almanyadan onerseler gider , neden feshi kabul edip bunca parayi sokaga atsin

yuce allahim verdikce vermis. bu herif de jem ve lato gibilerin 10da biri hakarete maruz kalmayanlardan. yabanci siniri bahanesine de savunulamaz cunku herif 4 senede yerli statusunde oynamayi bile basaramadi ona ragmen 4 senedir para oduyoruz bu lesh herife. kap da bildirilmemisti de ogrenemedik ne kadar tokat dondugunu.

Adama niye kızıyoruz ki? satın alıp, tek maç oynatmadık 4 senedir. piyasası öldü adamın. Elbette parasını almak isteyecek.

Adam Galatasaray ile hayatinin sözlesmesini yapmisti, bitince ya fubolcu birakir yada artik dedi ücret icin alt liglerde top kosturur

Adam Galatasaray ile hayatinin sözlesmesini yapmisti, bitince ya fubolcu birakir yada artik dedi ücret icin alt liglerde top kosturur
Aynen bence birikimyle İsviçreye dönüp challenge ligde top koşturacak sağlık amaçlı bir de dediği gibi günlük ihtiyaçlarını karşılamak için yıllık 20.000 dolara oynar böylece bizden gasp ettiği 2 milyon eurocuğunu hep sıcak tutar...

Lütfen Öl Artık Endoğan...Doğmaz olaydın deyyus...

Bu hayat da Endoğan Adili şansın olacak gerisi gelir.

İki iş de zorluklar içinde çalışanlar... Üni de yüksek lisanslar yapanlar vs vs resmen KÜFÜR gibi birşey bu Çocuk.

Adili'den kurtulmak için yapacağımız tek şey şu;

Kiralık bir takım bulunur maaşının 50.000 eurosunu onlar verir kalan 350.000 euroyu da biz veririz hiçbir kaybı olmaz sezon sonunda da floryaya dönmeden bizimle haziran 2019'da ilişiği kesilir. Hem bu deyyusu görmemiş oluruz hem de 50.000 euro kazancımız olur.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Adili gitmemeli

Birkez daha ayni salakligi yapmamamiz icin 10 sene sozlesmesi uzatilmali.
Adili floryada yaslanmali. bir kac secim gormeli. iste o zaman kulupler tam bir makine gibi yonetilir

Bu namussuzdan kurtulduğumuz gün sadece 2 tane mi post atılır!!! Her sabah bakarım websitesine en geç öğleden önce bugün cuma diye biraz erken baktım hiçbir haber yoktu...

Foruma girdim eve gelince hiç haber görmedim hakkında taa ki @Serhan Altuğ kardeşim uyarana kadar...Dile benden ne dilersen kardeşim bundan sonra ana ayrı baba ayrı kardeşimsin...

@Taner Muzaffer kardeşimde şimdi post atmış sana müjdeni vereceğim...Hayır o değil de bu kadar sakin mi karşılanır bu kutlu haber be hey GSC Ahalisi!!! Alacağınız olsun içimi huzur kapladı...Boşaldım anasını satayım hepinizi seviyorum herkese hakkımı helal ediyorum :) HÜRMETLER !!!

BAŞARDIK BAŞARDIK BAŞARDIK :)

Üst Alt