#49 Endoğan Adili - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#49 Endoğan Adili

şimdi bu adam alınırken oynayabilir mi pasaportu var mı diye kimse kontrol etmedi mi bu nasıl hırsızlık arkadaş

bu cocuk , kerim frei kadar yetenekli ve bizde sonradan oyuna girip iyi bir yedek olabilir .. olcan gibi tombul taslaklara verilen sanslar neden gecnlere verilmiyor artik

Profesyonel oyuncumuz Endoğan Adili'nin 2015-2016 futbol sezonu için FC Wil 1900 kulübüne geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, oyuncunun toplam yıllık sabit transfer ücretinin 200.000 İsviçre Frangı'na tekabül eden kısmı FC Wil tarafından ödenecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Allah' ından bulsun Özbek kardeşler ve Hamza!...Kulüpte komisyon işlerine onlar bakıyor ya o bakımdan; ta o zamandan başlamışlar soyguna! :D...

Dursun yönetimde bile yoktu la adama beddua etmekte neyin nesi...

Burada kimsenin toz kondurmadığı Aysal yönetiminin bilmem kaçıncı "soygunu" bu velet...

Aysal'ın yönetimi kadar açık açık komisyon yiyen yönetim görmedim...

Bakın yanlış anlaşılmasın Aysal yaptı demiyorum ama kulübü o kadar başı boş bıraktı ki gelen geçen komisyon yedi.

Haram zıkkım olsun bu transferleri yapanların yada yaptıranların. Şimdi onlar yüzünden Umut , Burak gibi kazma forvetlere mahkum kaldık.

Son düzenleme:
halioviçten daha iyiydi bu çocuk sakatlandı kayboldu gitti , açıkçası ben ümitliydim ama herkes profesyonel çıkmıyor.

Dursun yönetimde bile yoktu la adama beddua etmekte neyin nesi...

Burada kimsenin toz kondurmadığı Aysal yönetiminin bilmem kaçıncı "soygunu" bu velet...

Aysal'ın yönetimi kadar açık açık komisyon yiyen yönetim görmedim...

Bakın yanlış anlaşılmasın Aysal yaptı demiyorum ama kulübü o kadar başı boş bıraktı ki gelen geçen komisyon yedi.

Haram zıkkım olsun bu transferleri yapanların yada yaptıranların. Şimdi onlar yüzünden Umut , Burak gibi kazma forvetlere mahkum kaldık.

Saf mısın, numara mı yapıyorsun?, mevzu düşündüğünden çok daha derin! :)...Bu sinsi Dursun üyelik aidatını yatırmadığı için Aysal' ın son kurduğu muhteşem yönetime giremedi; Aysal' ın sağ kolu olacaktı yoksa. Ünal Aysal' ın o akla zarar transferleri yapmasının, Selçuk-Burak kazıklarını bir daha çıkmayacak şekilde saplamasının arkasındaki sır perdesini nihayet aralamış bulunuyorum; hep Dursun' un marifetleri (Hamza' nın fikrini de almıştır, komisyonları paylaştıklarına elbette şüphe yok!)...Çok yakın olduğu yüceler yücesi Aysal' ı kalleşçe sabote ederek, sonrasında başkanlık makamına kuruldu, korkulur bu adamdan! :asd22::p;):):D...

Üst Alt