#5 Bilal Kısa - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#5 Bilal Kısa

Kardeşim hamzanın kısada bilali kapı gibi enaz 2 sene bağladılar , yaş olmuş 33 ikisenede 5 milyonu yaklaşık hangi ENAYİ verir bu çöplük döküntüsüne !

Abicim bizi her şampiyonluktan sonra planlı olarak yıkıyorlar.

Bunu İnan Kırac'mı yoksa kim yapıyorsa hakkımı helal etmiyorum. bir kulüple bu kadar oynanmaz.

ne amaçla transfer edildiğini bilmiyoruz sonuçta 28 oyuncu hakkı var belki derinlik olsun diye alındı. şampiyonlar liginde oynayacak takım sınır yok 30 yaşını geçmiş bilal mi oynayacak

büyük yetenek bilal. elalem kjaer nani fernandao ospina dörtlüsünü transfer ederken bizim gs yöneticileri bilali aldı

HH: kalktı

yuk-bosaltan-kamyon-saha-kalkti.jpg

Yedekten Yekta çapsızı gireceğine Bilal girsin.

Alışmışız son dakikalarda giren leşlere böyle adam gelmiş beğenmiyoruz. Oyun mu kitlendi? Al 60'da oyuna uzaktan yapıştırsın bi tane. Çeşitlilik iyidir. Ben kızmıyorum bize gelmesine.

Bizle oynanan maçta galesiz gibi orta sahadan şut çekiyordu. Sanki Musleraya atabilecekmiş gibi. Bizdede o hareketleri yapsın sıkıyorsada noluyor bi baksın

Bu videodan anladığım kadarıyla bu adamın ilacı Gekas. :D Asistlerinin neredeyse tamamını Gekas'a yapmış. Acaba diyorum bu vesile ile Gekas hayırlı olsun diyebilir miyiz? :p

burak gekasın 29 yaş versiyonu işte ona daha çok asist yapar zaten muhtemelen onun için alındı bizim orta sahaların temel görevi burakın koşu yoluna top atmak ve ofsayta vesile olmak...

Bilalin aslinda cok katki saglayacagindan cogumuz eminiz ama sinirlendigimiz nokta orta sahada bir ton cop oyuncuyu ne yapacagimiz. Hemen hemen oyuncularin cogu ayni ozellikte.

Hadi diyelim hamit defansif yedek. Bilal biraz daha ofansif(selcukla-sneijderi yedekler, hamza biraz adaletli olursa selcuktak formayi alir)
Bu durumda emreC, yekta,dzemali,furkan kafadan 4 adam ile yollari ayirmamiz lazim.
Toplam 18 ilk 11 potansiyell arti 5 tane genc futbolcu olmali.
Su gondereceklerimizi bir gonderip onumuze baksak

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben bizim taraftarı 2011 yazında bile bu kadar gerilmiş karamsar görmedim.

Bilal Kısa, sende bu seneki yatırımın şimdilik merkezindesin benim gözümde.

Ezeli rakibimiz tarihin en büyük yatırımını yapıyor.

Sizler, ya Türk futbolcuların itibarını gelecekte Türk futbolculara yatırım yapılmasını sağlayacak, bu kadar tepkili karamsar taraftarı mahcup edeceksiniz.

Yada Hamza hocayla beraber büyük öfkenin nefretin hedefinde olacaksınız.

Ona göre sağlam çalışın gelişin geliştirin kendinizi ruhunuzu koyun ortaya ve ikinci seçenek olmasın.

Ben her şeyi anlarım ama adam daha maça çıkmadan bu kadar tepki verilmesini anlamam. Maaşı çokmuş adam 800Bin alıyor zaten Eboue geçen sene antreman bile yapmadan 2.2M aldı kimsenin sesi çıkmadı. Kötü oynarsa hem hocaya hem Bilal'e tepki verilir zaten ama daha maça çıkmadı.

Geçen sene aynısını Yasin için de demiştiniz ama sene sonu herkesin sevgilisi oldu.

Üst Alt