#5 Bilal Kısa - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#5 Bilal Kısa

Bazı futbolcular için yaş faktörü daha az etkilidir. Del Piero,Pirlo,Gerrard,Lampard,Drogba,Gigs gibileri buna örnektir. 36-37 yaşlarında bile yaptıkları ortada.

Bilal bunlar gibi demiyorum ama eğer kendine bakarsa ,adam gibi çalışırsa 20'lik futbolculara taş çıkartır potansiyeli de var. Umarım bu fırsatı değerlendirir ve bizi mahçup eder. Biz de o zaman tükürdüğümüzü yalarız. Şimdiden Bilal'e saymaya gerek yok.

1159228.jpg

Bilal 32 yasinda ve Akhisarspordan geldigi için millet tepkili

Bence katki saglar ama Bilal'a verecegimiz para genç yetenege verseydik daha verimli olurdu bnce.

Selçuk Anderlecht maçında kırmızı kart görmüştü.Eğer Arsenal maçında cezası bitmediyse büyük ihtimal gruplarda ilk maçta oynayacak.İnşallah iyi oynarda kapar formayı Selçuktan

Bilal 32 yasinda ve Akhisarspordan geldigi için millet tepkili

Bence katki saglar ama Bilal'a verecegimiz para genç yetenege verseydik daha verimli olurdu bnce.

Sadece yasi ve geldigi kulüpten dolayi degil tepkimiz.

3 yillik kontrat yapilmasi. Akhisarda kazandiginin 3 mislisi verilmesi. Ve seviyesi elimizdeki rotasyon oyuncularindan iyi olmamasi bizleri kizdiriyor.

Melo-Selcuk-Dzemailli-Hamit-Emre. Bunlarin hic birisinden iyi degil, peki bu adam niye alindi?

Bilal´in yüz ifadesini hic begenmedim, ve taraftarin yaptiklarini hic bir zaman unutmayacagim, ve yine diger hatalarda yaptigim gibi, firsati geldigim her firsatta hatirlatacagim. Galatasaray Türkiye´nin en büyük markasidir sportif olarak, ve burada oynayan her oyuncunun belirli seviyede para kazanmasi lazim. Bilal Kisa ligin en iyi orta saha oyunclarindan bir tanesi, ve yillar sonra kendine bakarak, büyük takimda oynama firsati yakaladi. Misal olarak takimda 3 milyon avro kazanan Selcuk Inan´in seviye olarak altinda bir oyuncu da degil... Kisisel hirsi ugruna, formamizi giyecek bu adama, daha formayi giymeden taraftar zehir zikkim ediyor herseyini.

Ama tabi, bunlar yüksek miktarda para kazandigi icin, maneviatin önemi yok tabi. Insani duygulari olmayan, birer robot olmak zorundalar onlar. Taraftarda her türlü küfür etmeye, hakaret etmeye, tehdit etmeye hakki var...

Birakin da bari adam isini yapsin, yapamaz ise, ozaman linc edersiniz herifi zaten.

Bilal´in yüz ifadesini hic begenmedim, ve taraftarin yaptiklarini hic bir zaman unutmayacagim, ve yine diger hatalarda yaptigim gibi, firsati geldigim her firsatta hatirlatacagim. Galatasaray Türkiye´nin en büyük markasidir sportif olarak, ve burada oynayan her oyuncunun belirli seviyede para kazanmasi lazim. Bilal Kisa ligin en iyi orta saha oyunclarindan bir tanesi, ve yillar sonra kendine bakarak, büyük takimda oynama firsati yakaladi. Misal olarak takimda 3 milyon avro kazanan Selcuk Inan´in seviye olarak altinda bir oyuncu da degil... Kisisel hirsi ugruna, formamizi giyecek bu adama, daha formayi giymeden taraftar zehir zikkim ediyor herseyini.

Ama tabi, bunlar yüksek miktarda para kazandigi icin, maneviatin önemi yok tabi. Insani duygulari olmayan, birer robot olmak zorundalar onlar. Taraftarda her türlü küfür etmeye, hakaret etmeye, tehdit etmeye hakki var...

Birakin da bari adam isini yapsin, yapamaz ise, ozaman linc edersiniz herifi zaten.
Aylardır, yıllardır bunu anlatmaya çalışıyorum burada insanlara ama bir grup var herşeye karşı çıkan.

Eline sağlık.

Dünyanın en şanslı adamı. Yabancı sınırı kalkmış, yaş olmuş 32, Akhisar veya o civar üç kuruşluk takımlarda sürünürken Hamza isimli biri çıkıyor kazandığının 3-5 katını verip Galatasaray'a alıyor. Neden diye sorsan cevabı yok.

Dünyanın en şanslı adamı. Yabancı sınırı kalkmış, yaş olmuş 32, Akhisar veya o civar üç kuruşluk takımlarda sürünürken Hamza isimli biri çıkıyor kazandığının 3-5 katını verip Galatasaray'a alıyor. Neden diye sorsan cevabı yok.

Parasına vs laf ederim ama bilal 2 yıl için iyi alternatiftir şu şartlarda.
Sezon devam ederkende defalarca dedim keşke bu seviyeye erken yaşlarda gelseydi diye kaçtane full maçını izledim lig standartının çok üzerinde topla ilişkisi.Sadece gol asistleri için demiyorum bazen gereksiz top kaybı yapıyor ama genelde topu hızlı olmamasına rağmen iyi sürüklüyor topla ilişkisi epey iyi.

Keşke alternatif için almış olsak.Ha bi kaç maçını daha izleyelim fizik-kondisyonu çok kötü değilse , selçuktan daha verimli olur.

Bence gideri var.Bu şartlardaki takımda ilk 11 oynar.
Bu adamın 750bin €'suna bakmaktansa takımın el fren yan makinesi(drift) Selçuk'un 3m€'suna bakmak gerekir !

Milli takım oyuncusu Bilal'e yapılan muamele ayıptır. 32 yaşındaki Huntelaar'ı isteyen, 34 yaşındaki İbrahimoviç'i isteyen taraftar, 32 yaşındaki Bilal'e karşı. Çelişkiye gel.

Üst Alt