GSC Haber - 5 Futbolcumuzla Sözleşme Yenilendi - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sen ne diyorsan öyledir başkanım söylemi komik yav
Tabi canım bu efsanelerle sözleşme imzalarken ki klasik açıklama artık. Yoksa herpimiz biliyoruz işin öyle olmadığını Nando'da 2-2.2 milyon civarına imzalamıştır. Benim tahminim 2 milyon net + 500 bin başarı bonusu tarzı bir şey. Yoksa ver 1 milyon bakalım kalıyor muydu Nando.

apocalypse-social-distancing.gif

burdaki formalite konuşmalar ve süslemeler haricinde aradaki en güzel detay , futbolcuların "Başkanımız ve direktörümüz" değil ERDEN AĞABEY diyerek konuşuyorlar.

Onun maaşı geçen sene düzeltilmişti zaten. Barış'ın maaşı çok azdı onu düzelttiler, Torreira ve Bardakçı'nın da talipleri çok vardı ki 2 sene kalmıştı zaten. Kaan'da da TL olayı yüzünden yaptılar diye tahmin ediyorum. Kerem A'da yüksek ihtimal sezon sonu ayrılmayı düşünüyor ki onun artık ayrılma zamanı da geldi. Çocuğun üstünde inanılmaz bir stres var ve zarar veriyor ona uyurken dişlerinı kıracak kadar sıkması falan o yüzden yok tahminim sezon sonu çift haneli bir paraya Mls yada Avrupa'da orta sıra bir takıma gidecektir maaşı da uygun çünkü.

Onun maaşı geçen sene düzeltilmişti zaten. Barış'ın maaşı çok azdı onu düzelttiler, Torreira ve Bardakçı'nın da talipleri çok vardı ki 2 sene kalmıştı zaten. Kaan'da da TL olayı yüzünden yaptılar diye tahmin ediyorum. Kerem A'da yüksek ihtimal sezon sonu ayrılmayı düşünüyor ki onun artık ayrılma zamanı da geldi. Çocuğun üstünde inanılmaz bir stres var ve zarar veriyor ona uyurken dişlerinı kıracak kadar sıkması falan o yüzden yok tahminim sezon sonu çift haneli bir paraya Mls yada Avrupa'da orta sıra bir takıma gidecektir maaşı da uygun çünkü.
Trollüğüne sormuştum hocam ya. Aynı fikirdeyim

Üst Alt