5.GSCimbom Football Manager | Maçlar - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

5.GSCimbom Football Manager | Maçlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: 5.GSCimbom Football Manager | Başvurular

Ben zaten Erhan hocamla ortağım, buyuk ihtimale katılamam öğren 2de duğunde olucak gibiyim ama kesin değil yani, umarım draft istediğimiz gibi sorunsuz olur.

Cumartesi büyük ihtimal yolculukta olacagim.

Otobüste internet olursa girerim, yoksa yardimciligimi yapmak isteyip, yerime Draft 'a katilacak biri var mi?

Olm ne adamsınız ya, Cumartesi 2'de burada olamayanlar yarın 2-3 gibi öğlen saatlerinde burada olabilirler mi peki? Öyle olursa daha fazla kişi online olacaksa yarın 2'de de yapabiliriz draftı.

Olm ne adamsınız ya, Cumartesi 2'de burada olamayanlar yarın 2-3 gibi öğlen saatlerinde burada olabilirler mi peki? Öyle olursa daha fazla kişi online olacaksa yarın 2'de de yapabiliriz draftı.

Tamamda biz ne yapalım hocam ne gerek var kızmana? Benim için sorun yok zaten benim temsilcim var :)

Yarin eger isim çikmazsa burda olurum. Bence herkes'in isi gucu olmadigi pazar'a alin drafti.

Pazar gunu herkes burda olur bence.

Pazar olsun o zaman. Ben Cumartesi 2 de burada olurum fakat Cuma günü mesai saatlerinde her dakika olamayabilirim. Pazar bir çok kişinin izin günü en güzeli Pazar. Ne dersiniz

Yada akşam saatlerinde de olabilir. Ama sanırım Umut müsait değil o nedenle gündüz saatine alıyorlar. Neyse orta yol bulunur sonuçta

Sirayi kura ile mi belirleyecegiz?

Peki ozaman Özel Mesaj yolu ile de yapilabilir bu.

Secilen oyuncular listeden cikarilir, sirayla herkes secer oyuncularini.

Herkesin ayni anda Online olmasi zor.

Pazar günü ben yokum, sıkıntı orada. Draftı yönetemem yani.

Cuma saat 2, ya da Cumartesi saat 2. Hangisi olacak onu bulmamız lazım şu anda.

Benim bildiğim kadarıyla Pazar Umut tatile gidiyor sabah erkenden.

Arkadaşlar lütfen turnuvaya katılan herkes Cuma saat 2 mi Cumartesi saat 2 mi hangisi onlara daha uygun, hangi gün garanti gelemezler, hangi gün garanti gelebilirler ya buraya ya da özel mesaj ile yazsınlar bana.

Cuma saat 2 daha iyi.

Bu arada su Özel Mesaj ile oyuncu secmeye ne diyorsun Umut?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt