5.GSCimbom Football Manager | Maçlar - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

5.GSCimbom Football Manager | Maçlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: 5.GSCimbom Football Manager | Başvurular

Bu akşam 12 buçuk-1 gibi yapabilirim draftı herkese uyarsa. Daha erken yapamam dışarıda olacağım için. O yüzden Cuma ve Cumartesi'yi sordum zaten.

Edit: @ Nuray: Nuray tatile gittiğim için Pazar'a kadar bütün herkesi bir elden geçiriyorum, o yüzden programım dolu maalesef. Bu gece yapabilirim draftı, Cuma 2'de ya da Cumartesi 2'de.

Benim için farketmez 2 günde uygun.Ama erken olması iyi olur Cuma 2 olsun

Umut akşam saatleri daha müsait değil mi? Sonuçta bir çok insan gündüz çalışıyor. Akşam bile forum daha yogun, çünkü insanlar müsait

Cuma saat 2 benim için uygun.

Cumartesi tüm gün yokum.

EDIT: Üstte denildigi gibi Cuma aksam'i veya bu aksam en uygunu olur bence

Ya her akşam dışarı mı çıkılır ya. Yarın akşam yada Cumartesi akşamı olsun bari.

Yahu bu oyunculari tek tek mi sececegiz?

18 oyuncuyu tek tek secmek, oha. :D

Toplu sececeksek Özel Mesaj ile daha iyi olur ama bilmedigim bir sey var heralde, neyse fark etmez.

Cuma 2 veya Aksam olur mu?

Yok hocam en iyi Cumartesi olsun ozaman ya da Cuma, akşam saatlerinde benim girmem pek mumkun değil. Bilgisayar benim odamda olmadığından dolayı:(

E o zaman bu akşam 12 buçuk-1 gibi yapalım draftı istiyorsanız. Ben hazır bulunabilirim sanırım o saatte.

Herkes kendine uygun yorumlarda bulunuyor doğal olarak. En mantıklısı akşam olması arkadaşlar. Bana uyduğu için değil. İnsanlar o saatlerde daha müsait, Nuray gibi ergenler istisna tabi:) Neyse akşam saatleri en uygunudur sonuçta gündüz insanlar mesaide. Dimi ama?

Uygun olduğum gün ve saatleri yazıyorum;

Bu gece 12 buçuk.

Yarın 2.

Cumartesi 2.

Bu gece 12 buçuk-1 için Rıza abi, Gökhan ve Faruk'tan onay geldi. Başka kimler onaylıyor?

Herkes kendine uygun yorumlarda bulunuyor doğal olarak. En mantıklısı akşam olması arkadaşlar. Bana uyduğu için değil. İnsanlar o saatlerde daha müsait, Nuray gibi ergenler istisna tabi:) Neyse akşam saatleri en uygunudur sonuçta gündüz insanlar mesaide. Dimi ama?

:Z5:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt