#5 Tugay Kerimoğlu - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bu herifin tipi Türk gibi değil aslında başkan yardımcısı yapsak uefa her istediğimizi yapar.

bu herifin söyledikleri yalan bile olsa karşı tarafı kesinlikle sorgulamaya itmez çünkü karizmatik Avrupai havası ile bürokratik engelleri bir bir asabilirdik.

antrönörlükte gönlü olsa ordan devam ederdi ama yorumculuğu tercih etmekte. sırf ftye sallama adına yalan barındıran garip postlar atılmamalı bence.

Liyakat sıkıntısının sırf bizim kulüp ile alakalı olmadığı, ülkenin büyük çoğunda ve doğal olarak spor kulüplerinin genelinde hakim olduğunu bilmiyorsak vay halimize.

Tıpkı, kanıtlar aksini gösterirken, şu an kimse de para yok, İstanbul'da falan parasızlıktan kimse bir yere gidemiyor, arada 3-5 kişi ona denk geldiniz v.s. gibi durumlarda ki gibi.

Muthis topcu. Efsane. Profesyonellikle ilgili yorumu ise maalesef hafizalarimizda

Yanilmiyosam kendisinin dogum gunleri falan FT varken kutlanmiyodu. Ayip bir sey kulup boyle islere girmemeli

İyi başladığı kariyerini hep ileri götürdü. Futbolcuyken, esprili, kendinden emin tavırlarıyla gelecek vaat ediyordu. Ancak sonradan pısırık biri olup çıktı. Şimdi TV de fena değil.

Bir daha alıntılarsan "öyle yaparım, böyle yaparım" demiştin ya ondan sordum.
Dostum, sen orada kendimi zor tuttum gibisinden bir şey diyince ilk, ben de o zaman konuşmayalım kimse zor durumda kalmasın dedim, sıkıntı olmasın diye. Sonra sen heyecan yaptın. Yoksa iki taraf da birbirine karşı yanlış yapmazsa neden sıkıntı olsun.

Üst Alt