#50 Engin Baytar - Sayfa 261 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Türkiye'nin son yıllarda yetiştirdiği en iyi orta sahalardan biri. Biraz aklı olsa şu anda hala bizdeydi. 36 yaşında Emre Belözoğlu şampiyonluk mücadelesi verirken, 33 yaşında Engin alt liglerde sürünüyor. Oysa Engin yetenek olarak belki de Emre'den daha yetenekliydi.

Engin Baytar kafa ile her oyuncuya gol attirabilecek bir adamdi. Hücum anlaminda bu bir Sneijder´de var, birde artik hic hücum anlaminda top kullanmayan Selcuk´da var... Diger tüm hücum oyuncularimizda isabetli pas atma, orta acma kapasitesi yok. Birlo ve Emre Colak vardi, onlar da gönderildi.

Ahuamahada gecen gün okadar kaleden cikip top indirdi ki, dogru dürüst bir tane orta acip, avliyamadik adami. Bir Bruma sonunda gecirdi kaleci, ile forvet arasina.

Engin Baytar'ın çok yetenekli olduğunu ifade eden Didier Drogba, milli futbolcunun kendine bakması halinde sıra dışı işlere imza atabileceğini savundu.

Özel bir sohbette takım arkadaşlarını değerlendiren Drogba, Galatasaray'ın en yetenekli oyuncusu olarak Engin Baytar'ı gösterdi.

Fildişili yıldız, "Engin, gördüğüm en iyi yeteneklerden biri. Kendine bakar ve futbola konsantre olursa elit oyuncu seviyesinde yeteneklere sahip" dedi.

YouTube

Su efsane maci yeniden, tamamen engine fikse olarak, izlemenizi tavsiye ediyorum.

Karadeniz Ereğli Belediyespor'da oynayan eski futbolcumuz Engin Baytar, sportmenliğe aykırı ve hakeme sözlü hakareti nedeniyle 6 maç men cezası aldı.

İstediği kadar ben psikopatım kendime hakim olamıyor tiyatrosu sergilesin boşuna kimse onu cüneyt çakır gibi boş bir hakemin yakasına yapıştığı için silmedi bilakis dayak atsa yeriydi ve tüm taraftarımız onu daha çok sevdi. Ki liboşların politik doğruculuğunu bir kenara bakıp bilimsel olarak veriyle konuşacak olursak işte kanıtı;

Kimse hagi'yi silebilir mi...Engin Baytar inşallah bir ekmeğe muhtaç bir şekilde sokakta can verir çünkü;

O paraları şırıngayla alırlar böyle cici çocuk daha kendini özelleştireceksin dört gözle bekliyoruz faizle aldığımız paraları saçtığın gün kendi ipini kendin çektin, yürrrrrrrrrrrrrrrüüüüüüü kayamuysel tepeti....

Galatasaray Kindir!!!!

Üst Alt