#50 Engin Baytar - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: #50 Engin Baytar

TSL kalitesinin üstünde olan Engin artık olgunlaşmıştır ve Taraftarların destegiyle iyi işler yapacaktır.

Kendisinin yeteneğini öyle beğeniyorum ki kadroya herkesten önce Engin i yazasım geliyor kafamda bir 11 tasarlarken. Bence çok faydası olacak ve 11 in değişmezi olacak.

bu adami kimse adamy erine koymiyor ama bu sene en büyük cikis yapan engin olursa, hic sasirmam, bir serdar özkan olursada sasirmam.

yani gercekten, ne yapicagi hic belli olmayan biri, merakla bekliyorum.

Engin kafasındaki adamlar trabzon gibi küçük şehirlerde bunalım takılırlar. umarım istanbulun şaşalı yaşamında kendini bulur :SS:

Ayağına bir defa top geldi arkasını dönüp kaleye doğru yönlenebilirdi ama hemen topu geldiği yere verdi. İlk maçın heyecanıdır umarım, ileride sorumluluk alması lazım.

Engin gibi cok kaliteli gezgin bir hücumcumuz varken Sabri'nin oynamasını kendimi ne kadar sorgulasamda anlayamıyorum.

-----Baros------(Elmander, Sercan)

Riera-Engin-Kazım(Eboue)

--Selcuk--Melo--

^Elde ki malzemeyle bence daha iyisi cıkmaz.

Forvet arkasina Elmander gibi bir adam varken Engin'i koyup daha iyisi cikmaz demek elde Guinness varken keystone light icip bundan iyisi can sagligi demek gibi birsey

Üst Alt