#50 Engin Baytar - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: #50 Engin Baytar

Biri sol açık, biri forvet değil mi bunların?

Valla bilmem. Elmanderi istedikleri gibi forvet, forvet arkası, second striker, sol acık, sag acık yada pivot santrafor yapıyorlar. Halbuki Toulouse'da Gignac'ın partneriydi. Ingiltere mecarasını bilmiyorum.

Engin ise gezgin bir oyuncu. Genclerbiliginden bu yana takip ediyorum. Serbest oynatılırsa, arkasında Melo gibi bir demirbasla tabir-i caizse rakibe tecavüz eder.

Valla bilmem. Elmanderi istedikleri gibi forvet, forvet arkası, second striker, sol acık, sag acık yada pivot santrafor yapıyorlar. Halbuki Toulouse'da Gignac'ın partneriydi. Ingiltere mecarasını bilmiyorum.

Engin ise gezgin bir oyuncu. Genclerbiliginden bu yana takip ediyorum. Serbest oynatılırsa, arkasında Melo gibi bir demirbasla tabir-i caizse rakibe tecavüz eder.

Ben de beğeniyorum Engin'i, iş yapar inşallah.

Elmander bildiğim kadarıyla gezgin forvet türünden bir adam. Benzetme biraz garip olacak ama Bolton-ManUtd maçında Rooney'in oynadığı gibi oynayabilen bir adam. İyileşse de görsek bir resmi maçta.

Engin transferinde bende oluşan ön yargıyı tamamen sildi ve sezon için umut verdi diyebilirim..

Ayrıca Gençlerbirliği, Es Es ve Trabzonspor'daki acaip saç stillerinin aksine şu an ki stili harika olmuş.. Figo-Fabregas karışımı bişey olmuş ;)

Üst Alt