#52 Emre Çolak (ARŞİV) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#52 Emre Çolak (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #17 Emre Çolak

emre'nin tekniğinin yanı sıra çalışkanlığı da var. her zaman oyunun içinde ve çok hırslı. işin içine estetik de girince haliyle çok güzel birşey çıkıyor ortalığa. boyu bu yaştan sonra en fazla 2-3 cm uzar. güçlü ama daha da güçlenmesi lazım.

Emre Colak ayni Buonanotte gibi Arkadaslar .. cok Teknik ama fizik gücü yok :eek:

ama A Takimda is yapar diye düsünüyorum !

Erken havaya girip şimarmazsa, iyi bir topçu olabilir. Ama şunuda unutmamalı ki onun gibi niceleri vardı ve şuan hiçbirisi hatırlanmıyor. Onun için Futbolcu olmadan önce, kişilik sahibi olacak ve Ahlaklı olmaya dikkat edecek. Bunlara dikkat etmezse, diğerleri gibi daha başlamadan kaybolur gider..

O boy ve fizik ile Rivaldo olmasi zor otesi zaten oyun stilinin alakasi yok.... Sozlesme yenilendimi bilmiyorum ama TFF bu konulari guncellemede cok yavas... Irfan Basaran'nin da sozlesmesi gecen sene sonu bitiyordu ama yenilendi merak etmeyin Emre Colak gibi bi yetenegi kimseye kaptircak degiliz onun da bi yere gitmeye niyeti oldugunu sanmiyorum daha Lincoln ve Arda ile orta saha da oynamadan...

Emre gibi niceleri varcdi evet ama Emre gibi teknigi olanpek yoktu yani Cafercan bile yaklasamaz gercekten simdiden en az Arda ve Lincoln kadar teknik hic ama hic abartmiyorum ama malasef teknigi ne kadar yukse ise fizigi de bi o kadar zayif iste...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt