#52 Emre Çolak (ARŞİV) - Sayfa 251 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#52 Emre Çolak (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #52 Emre Çolak

Valla çok övülmüş ama ben maçın 20 dakikalık özetini izlediğimde bir ara pası dışında numarasını göremedim (Maç içinde mücadele etmiş, koşmuş anlatılanlara göre.. Ben de O'nun aldığı parayı alsam Hiç abartısız şu halimle mücadelenin kralını yaparım) .. Attığı ilk goldeki orta hep Sabri'ye kızdığımız ön direk ortası. Onun Umut'a geçmesi bir şans.. E 2. golde zaten adama çarpıp geliyor. Başka Emreyi nerde gördün diye sorarsanız yediğimiz golün faulünü yaptı amatörce, ha bi de çok kritik bi pas hatası yaptı Kasımpaşa gol kaçırdı..

Allah ıslah etsin seni.

Valla çok övülmüş ama ben maçın 20 dakikalık özetini izlediğimde bir ara pası dışında numarasını göremedim (Maç içinde mücadele etmiş, koşmuş anlatılanlara göre.. Ben de O'nun aldığı parayı alsam Hiç abartısız şu halimle mücadelenin kralını yaparım) .. Attığı ilk goldeki orta hep Sabri'ye kızdığımız ön direk ortası. Onun Umut'a geçmesi bir şans.. E 2. golde zaten adama çarpıp geliyor. Başka Emreyi nerde gördün diye sorarsanız yediğimiz golün faulünü yaptı amatörce, ha bi de çok kritik bi pas hatası yaptı Kasımpaşa gol kaçırdı..

Maçı izlememişsin gelmiş burda izleyenlerden çok yorum yapıyorsun. 90 dakika izledim, maçın açık ara en iyisi emre çolaktı. Özel bi husumetin varsa söyle emre'ye, yoksa boşuna bok atma çabalarını bırak, çırpındığınla kalırsın.

bukadar yetenekli bir oyuncunun gereksiz islere kalkismasi sinir ediyor beni. kardesim niye ayni adama 3 kere calim atiyorsun. bos adami gördügün anda yolla iste pasi. ben hoca olsam her gün 2 saat Mesut Özil videolari izletirim Emreye ki hizli futbol nasil oynanir ögrensin. bu oyun tarziyla cl de isi zor.

Farkındaysanız 2. yarı Selçuk yoktu sahada.Ama Emre öyle bir oynadı ki izlerken mest olduk resmen.Emre bu takımın geleceği çok iyi bir futbolcu,Amrabat'ın çok çalışması lazım yoksa emre kimseye bırakmaz.Helal olsun Emre :tiphat:

Maçın adamıydı bana göre emre.Çok çok iyiydi bugün.Hazırlık maçlarında mesajı vermişti zaten.

Umarım hep böyle devam eder.:tiphat:

Bu bende bukadar para alsam bende okadar koşarım bende bilmem ne yaparım diyenler var ya ? Bir söz vardır hep o aklıma gelir bunları söyleyenleri görünce ;

Eşeğe altın semer vurmuşlar, eşek yine eşek.

Yok yaa bende okadar para alsaydım bende okadar koşarım okadar mücadele ederim ne demek ya ? Yanlış anlamayında bunu söyleyen şahıs sen okadar para alsan sahada yürüyecek dermanın kalmaz parayı nerede harcasam diye düşünmekten.

Emre yi hep elestiririm, ama bugün harikaydi, insallah 3-5 macta degilde hermacta agirlini koyar, böyle oynarsa herkes mutlu olur

Emre bugün çok iyiydi çok yetenekli bir futbolcu ama neden hala fiziğini geliştirmiyor hiç anlamıyorum.

fiziğini gelistirmiyormu yapma allahını seversen abicim çelimsiz emre 2 senede canavara dönüşmüş güçlenmiş siz heralde güçlenme deyince fitnesciler gibi vücudunun şişmesini bekliyosunuz onlar yalan abi iğneyle şişiyolar öyle :D

2 asisti babammı yaptı sahada deli gibi pres yapan top kapan araya toplar bırakan adam geçen babammıydı

daha nasıl güçlenecek bende merak ediyorum 4-4-2 gibi zor bir sistemde adam 3 kez pozisyon değişti ortada sağda solda her yerde oynadı 2 asist yaptı her yere yetişti inanılmaz paslar dağıttı iniesta ışıltısı gördüm çok Umut'landırdı hepimizi tek hatası bazen hırsını durduramayıp gereksiz fauller yapıyor ama bence Arda'yı bile geçebilecek bir oyuncu geliyor İmparator sayesinde

iyi bi daha 90 dakika izlemediğin oyuncu hakkında yorum yapma... Tribünler bile bazı hareketlerinden sonra ayağa kalktı.. Kasımpaşa orta sahasını her pozisyonda ipe dizdi.. Hatta bi pozisyonda Sancak'tı sanırım karşısında ki çalım attı döndü tekrar çalımladı sonra rakip buna sinirlenip faul yaptı... Umuta attığı arapasını zaten konuşmaya gerek yok.. O ortasahaya geçtiğinde hareket geldi orta sahaya kaç tane top kaptı..

Tabi bunları görmek için 20 dklık özeti değil maçı 90 dakika izlemen lazım ama gözlerinle izlemelisin ki göresin..

Bir macta tek forvetin(tercihen Burak'in) arkasinda, Melo-Selcuk ikilisinin hemen onunde oynarken izlemek istiyorum. 4-2-3-1 gibi bir sistemde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt