#52 Emre Çolak (ARŞİV) - Sayfa 252 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#52 Emre Çolak (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #52 Emre Çolak

Valla çok övülmüş ama ben maçın 20 dakikalık özetini izlediğimde bir ara pası dışında numarasını göremedim (Maç içinde mücadele etmiş, koşmuş anlatılanlara göre.. Ben de O'nun aldığı parayı alsam Hiç abartısız şu halimle mücadelenin kralını yaparım) .. Attığı ilk goldeki orta hep Sabri'ye kızdığımız ön direk ortası. Onun Umut'a geçmesi bir şans.. E 2. golde zaten adama çarpıp geliyor. Başka Emreyi nerde gördün diye sorarsanız yediğimiz golün faulünü yaptı amatörce, ha bi de çok kritik bi pas hatası yaptı Kasımpaşa gol kaçırdı..

Üstüne gelmek gibi olmasın ama Kasımpaşa'lı biri (şimdi hatırlamıyorum) röportajında maçın adamı Emre Çolak'tı diyor.

Daha ne olsun :)

Emre böyle oynayacaksa yemisim Kaka´yi :) Müthisti gercekten. Engin´in yoklugunda artik iyice takima girmeli demistim.

Helal olsun Emre. Gelecegimiz

iyi bi daha 90 dakika izlemediğin oyuncu hakkında yorum yapma... Tribünler bile bazı hareketlerinden sonra ayağa kalktı.. Kasımpaşa orta sahasını her pozisyonda ipe dizdi.. Hatta bi pozisyonda Sancak'tı sanırım karşısında ki çalım attı döndü tekrar çalımladı sonra rakip buna sinirlenip faul yaptı... Umuta attığı arapasını zaten konuşmaya gerek yok.. O ortasahaya geçtiğinde hareket geldi orta sahaya kaç tane top kaptı..

Tabi bunları görmek için 20 dklık özeti değil maçı 90 dakika izlemen lazım ama gözlerinle izlemelisin ki göresin..

Fenerli İlhan'dı çifte çalım attığı :)

Emre dün akşam çok iyiydi ama bunu genele yayması lazım.Muhakak önümüzde ki maçlarda bu performansla devam etmesi gerekiyor.

fiziğini gelistirmiyormu yapma allahını seversen abicim çelimsiz emre 2 senede canavara dönüşmüş güçlenmiş siz heralde güçlenme deyince fitnesciler gibi vücudunun şişmesini bekliyosunuz onlar yalan abi iğneyle şişiyolar öyle :D

Fitnesscılar gibi demiyorum messide çelimsiz ama sırtında 5 kişiyi taşıyor ikili mücadelede bence yetersiz emre o açıdan kendini geliştirmesi lazım :D Ayrıca iğne kullanmıyor hepsi beslenme ve doğru antreman önemli

Ben Emre'nin hep böyle oynayacağını sanmıyorum.

Orta ikilide oynarken çok kritik 2-3 hata yaptı. Başka takım olsaydı gollere çevirebilirlerdi.

Fitnesscılar gibi demiyorum messide çelimsiz ama sırtında 5 kişiyi taşıyor ikili mücadelede bence yetersiz emre o açıdan kendini geliştirmesi lazım :D Ayrıca iğne kullanmıyor hepsi beslenme ve doğru antreman önemli

Her futbolcunun farklı bir oyun karakteri olduğunu kabullenmek lazım. Dün Emre sahada ne istiyorsa yapabildi. Bir futbolcu sahada istediğini yapabiliyosa fiziği yeterlidir. Ayrıca aç futbolcuların gençlik hallerine bak; Arda Turan, Emre Belözoğlu.... Yıldan yıla gelişmişler. Emre Çolak için de aynısı olacaktır. Ayrıca Messi'yi de iyi izlememişsin. Messi iki kişiyi sırtında taşımaz. İki kişinin arasından geçer gider. O kadar çevik ve dengeli bir adam ki faul yaparak bile durdurmak çok zor. Fakat Emre Çolak'tan beklediğin buysa çok yanlış yerdesin sen kardeş. O adam unic. Futbol tarihinde bi Maradona bir de Messi. Başka böyle oynayan oyuncu yok. Ama dikkat ettiysen ki etmediğini düşünüyorum dün Emre ikili mücadelelerin hiç birinde yıkılmadı. O kadar koşmasına rağmen top kendisindeyken de top rakipteyken de birebirlerde hep ayakta kaldı. Hala fizik demeyin o yüzden.

Her futbolcunun farklı bir oyun karakteri olduğunu kabullenmek lazım. Dün Emre sahada ne istiyorsa yapabildi. Bir futbolcu sahada istediğini yapabiliyosa fiziği yeterlidir. Ayrıca aç futbolcuların gençlik hallerine bak; Arda Turan, Emre Belözoğlu.... Yıldan yıla gelişmişler. Emre Çolak için de aynısı olacaktır. Ayrıca Messi'yi de iyi izlememişsin. Messi iki kişiyi sırtında taşımaz. İki kişinin arasından geçer gider. O kadar çevik ve dengeli bir adam ki faul yaparak bile durdurmak çok zor. Fakat Emre Çolak'tan beklediğin buysa çok yanlış yerdesin sen kardeş. O adam unic. Futbol tarihinde bi Maradona bir de Messi. Başka böyle oynayan oyuncu yok. Ama dikkat ettiysen ki etmediğini düşünüyorum dün Emre ikili mücadelelerin hiç birinde yıkılmadı. O kadar koşmasına rağmen top kendisindeyken de top rakipteyken de birebirlerde hep ayakta kaldı. Hala fizik demeyin o yüzden.

Renkdaş ben emreden messi olmasını beklemiyorum ama ikili mücadelelerde zayıf kalıyor birçok pozisyonda fizik gücüyle topu alamadığı için gereksiz faul yapıyor avrupa maçlarında eğer oynarsa daha net görürüz kasımpaşa maçına bakıp genelleme yapmayın bence.Ben emrenin daha iyi olmasını istiyorum o yüzden yazdım onu.Ayrıca messi sadece hızlı değil ayrıca fizik gücü çok yüksek bir adam.

Dün bana verdiği futbol zevkini ancak Messi verebilirdi heralde. Aynen devam ASLANIM!

00002247596.jpg

Şu maçtan sonra hala 'normal ya herkes oynar bu oyunu xd,özetleri izledim bi şey yapmamış xd' diyip Emre'yi küçümseyenler ya maldır ya da adamı çekemiyolar.30m avroya Real Madrid'e gidecek denilen Modric'den farkı yoktu dünkü Emre Çolak'ın.Eksikleri var mı tabii ki var ama hiçbiri kapatılmayacak açıklar değil(devamlılık,fizik,kondisyon,pozisyon alma vs..) bu çizgide devam eder,kendini geliştirmeye devam ederse Selçuk İnan'ı bile kesebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt