#52 Emre Çolak (ARŞİV) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#52 Emre Çolak (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #52 Emre Çolak

Kasımpaşa maçında Messi etkisi yapmıştı takıma, bu maçta da fena değildi. Orta sahanın ortasında Selçuk'la beraber iyi oynuyor kanata nazaran. Ama forvet arkasında bambaşka işler yapar bana göre.

İyiydi bugünde ASLANIMIZ..

Ortaları artık tehlikeli noktalara kesmesi sevindirici. Gecen sezon paso ön direğe ortalayıp çıldırtıyordu.

şu ilk yarıda umuta attığı pas çok güzeldi. ortasahanın ortasında oynamaya alışması zaman alıcak. iyi maçlar da çıkartıcak,kötü maçlarda...emre müthiş bi ortasaha oyuncusu olabilir.:tiphat:

Kasımpaşa maçında Messi etkisi yapmıştı takıma, bu maçta da fena değildi. Orta sahanın ortasında Selçuk'la beraber iyi oynuyor kanata nazaran. Ama forvet arkasında bambaşka işler yapar bana göre.

İyiydi bugünde ASLANIMIZ..
forvet arkasını bırak selçuk ve melonun önünde oynasın.kral olur.

merkezde oynar ama selçukla 2li olursa üst düzey maçlarda defansif direnç sıkıntısı yaşarız, arkalarında melo varken selçukla birlikte döktürebilirler şüphesiz

Hiç etkisini gösteremedi ama özetten bile izlerken gördüm 2 tane first class pas göndermiş. Sol kanatta oynatıla oynatıla geleceği mahvediliyor. FORVET ARKASI.

Müthişsin. Yemin ederim şu takımda beni en heyecanlandıran oyuncu oluyosun çoğu zaman.. Aynen devam Emre aynen devam.

Ortada verimi 10 kat artıyor, nasılsa forvetlerimiz gol atamıyor, ortayı üçlersek ne direncimiz kırılır, ne de yaratıcılığımız. Hamit için de aynısı geçerli, kanatta ağırlığından dolayı çok sırıtıyor.

Emre bu senenin banko oyuncusu olacak ve çok adından bahsettirecek, şüphem yok. Bu minvalde devam ederse, Selçuk gibi çift yönlü bir orta sahamız daha olacak, defansif yönden de üzerine koyarak gidiyor, aynen devam.

3 golün asistinide Emre yapmış olsun , sonra 90+6 da yaptığı o saçma faul gol olsun. Ne anlamı kalır ? Her maç saçma sapan olur olmaz yerlerde arkada faul yapıyor sırf bu yüzden yine oynatılmaz bu çocuk.

Sahadaki hiç bir topçuya 3 golün asistini yapmayı öğretemezsin ama 90+ da o faulü yapmamayı öğretebilirsin."Sırf bu yüzden oynatılmaz" önermesi alabildiğine saçma ve zorlama.

Sahadaki hiç bir topçuya 3 golün asistini yapmayı öğretemezsin ama 90+ da o faulü yapmamayı öğretebilirsin."Sırf bu yüzden oynatılmaz" önermesi alabildiğine saçma ve zorlama.

Hayır öğretilemiyor demekki. Hoca bile söyledi sürekli uyarıyorum oralardan öyle fauller yapmayın vs vs diye. Gerçi bunu taç çizgisinde arkası dönük olan rakibe yapılan fauller için söyledi ama bu daha kötü bir senaryo.

Emre geçen yıldan beri düzenli olarak bu faulleri yapıyor , 1 senede öğrenememiş mi oralarda faul yapılmayacağını. Pozisyon gereği faul yapılacak yerler vardır ama o faul öyle bir yer değildi.

Hayır öğretilemiyor demekki. Hoca bile söyledi sürekli uyarıyorum oralardan öyle fauller yapmayın vs vs diye. Gerçi bunu taç çizgisinde arkası dönük olan rakibe yapılan fauller için söyledi ama bu daha kötü bir senaryo.

Emre geçen yıldan beri düzenli olarak bu faulleri yapıyor , 1 senede öğrenememiş mi oralarda faul yapılmayacağını. Pozisyon gereği faul yapılacak yerler vardır ama o faul öyle bir yer değildi.

En tecrübeli dediğimiz isimler bile olmayacak hatalar yapıyor, Emre'nin bunu düzeltmek için yeterince zamanı var bence.

4-2-3-1 de Melo-Selçuk'un önüne koyacaksın izlemeye doyamayacaksın.

__________MUSLERA__________

EBOUE__SEMİH__UJFA___HAKAN

________MELO__SELÇUK_______

XXXX_____EMRE_______AMRABAT

_________BURAK____________

Bu kadro tam Emre'lik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt