#52 Emre Çolak (ARŞİV) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#52 Emre Çolak (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #52 Emre Çolak

dünkü maçın semihle birlikte içine eden adamdı,sürekli kendine oynadı bir ara selçuk bile isyan etti kendi etrafında üç dört kere pas vermeden dönmesine,hemen yıldız havasına girmiş,maçın kırılma noktası melonun çıkıp emrenin orta sahya geçmesiydi,o dakikadan sonra maçın hakimiyeti beşiktaşa geçti,geleceği olan bir oyuncu ama kendine oynaması çok yanlış...

Emre Çolak Aydın Yılmaz Semih Kaya bu kendi alt yapımızdan yetiştirdiğimiz futbolcuları görünce daha bir seviyorum takımımı.Emre Çolak gibi bir futbolcu Türkiyede yok.Yaşının daha 21 olduğunu unutmayalım.1-2 sene sonra daha dengeli daha güçlü olacaktır.Asist yapma özelliğini geliştirmiş.Oyun görüşü var tek hatası yaptığı fauller gereksiz.Ancak Emre Çolak gibi bir futbolcuyu Avrupadan 10 milyon eurodan aşağı alamayız.

2'li orta sahada cok zayif ve tecrübesiz kaliyor, bunu bir kez daha gördük. Pasa macinda idare etsede rakip 3'lü orta saha ile oynadi ve Besiktas'ti sonucta. Topsuz alanda da bank asya futbolcusu gibi hareketler yapmayi birakmali bence, gereksiz fauller ile bir puani bile alamiyorduk neredeyse.

En iyi oynayacağı yer 4-4-2'nin sağ kanadı olan orta saha oyuncusu. Genç olduğu doğru ancak yetenek olduğu tartışılır.

hamit cikmaliydi emre colak ambrabata süper toplar atardi

hoca herhalde hamiti herseye ragmen mac kondisyonu tolasin diye cikarmiayor (adam 3 yildir oynatilmiyor!)

ermre colak bugün hic top kaybetmedi iyi bir asist cikardi burak atardi

neyse hayirlisi;)

Gerçekten çok iyi ama bence biraz ayağında topu fazla tutuyo ilk yarı 2 pozisyon üst üste çok tırstım kaptırcak diye çokda tehllikeli bölgeydi ... Biraz daha basit oynasa daha iyi olcak sanki ... Onun dışında harbiden kral adam olcak inş :)

Top ayağına geldiği zaman koltuğuma yaslanıyorum.

Olmuş abi bu.

Asist niteliğinde ki pasını da attı.

Attığı ismin Johan olduğunu bilse boşuna kasmazdı kendini herhal.

Emre kullanılabilir. Aslında 4-3-3'e dönsek mi ne yapsak. Emre Selçuk Melo iyi olabilir ama Hamit sağ açık oynayamaz işte. :S

kimse bana 4-4-2 demesin. GS takımı 4-5-1 de oynar,4-3-3 te oynar.

ama ben bu adamı ortasahanın ortasında izlemek istiyorum.selçuk ve melonun yanında!ya da selçuk ve melonun önünde!

oyundan çıkacağı zaman girecek adam da belli yekta.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt