#53 Barış Alper Yılmaz - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
burak yılmaz kumaşı var, oğulcan'ın top ayağına yakışan versiyonu gibi. ilerde büyük topçu olma ihtimali fazlaca. allah yolunu açık etsin.

Neden oynasın dediğimizi anlamışsınızdır umarım
Oyuncuyu idmanda takip eden teknik heyetin kararına saygı duymak gerekir bu anlarda. İlk maçı x deplasman olsa belki böyle başlayamayacaktı bilemeyiz. Orda da oynasa coşabilirdi tabii. Burada ikinci ligden alıp getiren, haftalarca uğraşıp o lig için yüksek bir bonservisi gözden çıkaran kişiler adama güvenmiyormuş gibi baskı yapmanın yersizliğinden söz ediyordum. Bu tezcanlılık kolay linçe de dönüşebiliyor bir iki hatada. Ama hata olacağı kesin diye bir şey yok. Olmadı da şükür.

Neticede işi çekişmeye getirmeyeceğiz tabii, çok memnun oldum, inşallah çok iyi bir oyuncu daha kazanmışızdır. Sevgiler.

Neden şans verilmediğini sorguluyordum bugün sonunda verildi ve en iyi şekilde değerlendirdi. Yine de gidecek çok yolu var ama potansiyeli ortada

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bitirici vuruşu iyiyse tam bir forvet bence. Hulk gibi adam, güç desen var, hız desen var, koşu desen var, adam eksiltme, oyuna katılım. Bu tarzda bir forvet Türk futbolunda şuan yok.
Burak hariç.

Üst Alt