#53 Barış Alper Yılmaz - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Galipken oyuna alsaydı bu seferde ' yenik durumda olsaydık oyuna almazdı' diyecektiniz..Tutarlı değilsiniz..
Tutarsızlık görmek istiyosan geçen sene ve bu sene çıkarılan 11lere ve değişikliklere bakman gayet yeterli

He hala 2 senedir göremediysen ben gözüne sokamam rtaş önce senin görmek istemen lazım

Dün bu adam 11de babelin yerine oynamalıydı en başta,baktı tur gidebilir yeniğiz basın toplantısında genciz ağzı yapabilmek için aldı barışı oyuna

Geçen senede hep kötü zamanlarda keremi takımı değil kendini kurtarmak için oynattığına yemin edebilirim ama bu kadar kanıtlayabiliyorum ilahi güçlerim olmadığı için

Hamit'te de bilek yoktu ama çok çalım atardı. BAY da aynı o konuda, vücut ve body balance odaklı çalımlar atıyor.

Bilek başka bir şey.
Hamit Schalke'da ilk oynadığı sezonda zaman zaman forvet arkası falan oynuyordu. Kağıt üstünde sağ kanat/sağ ortasaha olarak geçse de merkeze kayıp şut tehlikesi yaratıyordu oradan. Zaten ilk Schalke maçında ligin ilk haftasında Dortmund derbisinde 2 tane gol ile başlamıştı Bundesliga kariyerine. Birisi uzaktan şuttu yanlış hatırlamıyorsam.

Hamit'i ben çok severdim bize gelmeden önce. Bizdeki yüksek maaşı ve tatmin etmeyen performansı bu sevgiyi bayağı azaltsa da bence son 15 senede en iyi Türk futbolculardan birisidir kesinlikle. Bayern'den sonra Real Madrid yerine başka bir takımı tercih etseydi muhtemelen daha iyi olurdu kendisi için.

Başlarda transferini yadırgamıştım o kadar eksik ve doldurulması gereken mevkii varken niye 1.Lig'den bonservisle futbolcu alıyoruz diye. O zamanlar bu kadar para harcayıp transfer yapabileceklerini kesinlikle tahmin etmiyordum, başkan ve ekibi beni bu konuda pozitif anlamda çok büyük bir şoka uğrattı. Hâlâ da transferler gelecek gibi duruyor.

Barış'a gelirsek domuz gibi maşallah. PSV maçında da buna dair ışık vermişti zaten. Son vuruşları falan nasıldır pek bir bilgim yok ama bu çocuk Burak gibi sonradan forvet olma potansiyeli var gibi duruyor. Bu konunun üstüne gidilebilir kesinlikle.

186 boyunda, böylesine güçlü birinin üstüne hızlı olması inanılmaz bir genetik özellik

ben nedense ileride burak yılmaz gibi forvet olabileceğini düşünüyorum. Biraz daha bitiriciliğini keskinleştirirse olmayacak şey değil

Boyuna göre müthiş bi atletizm gücü var aynı burak gibi

Kanat olarak arnautovice benzetiyorum o herifte 1.90+ var gibiydi ama çok hızlıydı. Keşke onun gibi şutları iyi olsa barışında

Üst Alt