#53 Barış Alper Yılmaz - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Burak'in gencligini pek hatirlamiyorum ama sanirim BAY gibi degildi. BAY bildigin at gibi gidiyor. Cok guclu ve dengeli. Ayrica topa daha hakim gibi

Burak'in gencligini pek hatirlamiyorum ama sanirim BAY gibi degildi. BAY bildigin at gibi gidiyor. Cok guclu ve dengeli. Ayrica topa daha hakim gibi
Fener dönemi felaketti :asd: Kanatta oynatıldığı dönem bir iki maçına denk gelip bundan futbolcu mu olur demişliğim var, özür dilerim kendisinden, o Fenerin mallığıymış :D

Ekli dosyayı görüntüle 136669

Bu saç stiliyle fenerde hangi futbolcu başarılı olduysa, Burakta o kadar başarılı oldu. Saçlarını Volkan gibi jölelerdi birde. Aragonesle kavgalıydı, söverek gitti Eskişehire, kiralık.

Yerli oyuncu öğütme makinası fb de Yılmaz'dan daha yetenekli görülen dillere pelesenk olan garip soyadıyla "Gökhan Emreciksin" vardı birde o dönem herkes hatırlıyordur. Baktım şimdi İzmirspor'da oynuyormuş..
Yılmaz'ı babasının siyasi ilişkileri ve mentali kurtardı. Şenol da güzel bir dokunuş yapınca patlamayı yaptı.

birini överken diğerini gömmenin ne anlamı var? keremde bizim, barış da.

potansiyel olarak keremin önünde bence. ligdeki yerli kanat oyuncularına bakarsak, en iyi iki yerli olabilirler.

halil ibo derviş gelirse muhtemelen yabancı sınırı kalkar. ne yazık ki türk futbolunu bu bataktan ancak halil transferiyle çıkarabiliriz.

45 dakikalık performansla keremden iyi diyenler varsa söyliyeyim siz futboldan anlamıyorsunuz açık ve net

Kerem şuana kadar ki bütün resmi maçlarımız da sürekli olarak oynayan yegane isimlerden ve hemen hemen hepsinde faydalı oldu

Goller attı asist yaptı ama bir 45 dakikalık kötü oyunla keremi alçaltıp bu kardeşimizi tepelere çıkaranlar

Siz futboldan birşey anlamıyorsunuz hemde hiç birşey

45 dakikalık performansla keremden iyi diyenler varsa söyliyeyim siz futboldan anlamıyorsunuz açık ve net

Kerem şuana kadar ki bütün resmi maçlarımız da sürekli olarak oynayan yegane isimlerden ve hemen hemen hepsinde faydalı oldu

Goller attı asist yaptı ama bir 45 dakikalık kötü oyunla keremi alçaltıp bu kardeşimizi tepelere çıkaranlar

Siz futboldan birşey anlamıyorsunuz hemde hiç birşey
Meali: Keske Baris memiktasimda olsaydi

Üst Alt