55. Dakikada Oley Çeken Aptal Taraftarlar - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

55. Dakikada Oley Çeken Aptal Taraftarlar

Boş muhabbet. Yuh çekince 10 kaplan gücünde mi oluyorlar da oley çekince güç kaybı yaşadılar bunlar faso fiso güçlüysen, iyiysen çıkar oynarsın. Taraftar oley çekiyor diye sol tarafın boşken mesela topu sağına çekip rakibinin içinden geçmeye çalışmazsın misal.

İşte sorun da burada. İyi değiliz. Hasbelkader iki gol atmışız. Zayıfız, kırılganız ve sen oley çekiyorsun. Ne kadar profesyonel olursan ol bu durum bir tarafı rehavete sokar diğer tarafı da motive eder. Bunun tartışılacak bir tarafı yok! Futbol 12 kişiyle oynanıyorsa 12. kişi o gece çok kötü oynadı!

Tribundeki seyircinin davranisiyla boyle bir baglanti kurulur mu ya ? Ne garip bir sey bu

Simdi schalke 2-0 i yakalasa dua edelim de dk 60 gibi oley ceksinler , almanlar sever o isleri .Bize de ekstra guc yuklensin 2-2 yi kurtaralim bu sayede ..

Futbol enstantane oyunudur , 2-0 da guzel bir skor gibi gorunse de 10 senede 1 boyle olabilir . Ben uc kez kadikoyde hatirliyorum 2 farktan beraberlik , fb nin de bir bu var bir de gecmiste malum 3-0 dan dondukleri mac, bir de 4-1 den 4-4 leri var , atladigim olabilir

Normalde 2 fark one gecmis takim o maci kazanir ama dedigim gibi 10 senede bir de bu olur yani

Takım zaten orta sahada al ver paslara başlamıştı o dakikalarda taraftar oley çekmeyip hücuma gitsinler diye ıslıklayacak mıydı takımı bunu bir anlatın hele.
O zaman taraftar 3 3 3 diye de bağırdı ama oyuncular takmadı mı diyeceğiz?
Bu ne salak bahane be kardeşim

2011-2012 sezonunda 3-1 biten maçta da hemen hemen aynı dakikalarda oley çekmeye başlamıştık.
Ama sanırım o sıra 3-0 olmuştu.

Yahu tek suçlu taraftar değil ama yapılan fahiş bir hatadır. Mevcut takımın nasıl yetersiz ve kırılgan, defansın (özellikle Ömer Bayram tarafı) ne kadar yumurtlamaya müsait olduğu belli. Biraz maçın içinde olan taraftar şu hareketi yapmaz. Fener sinmiş, ileri bile çıkamazken gereksiz hırslandırdılar. Fırat bile hırslandı, abuk subuk fauller uydurmaya başladı temiz pozisyonlara. Elimizdeki maçı verdik. Hatta kaybedecektik. Burada futbolcuların da Fatih Terim'in de taraftarın da hatası var. Körü körüne bir tarafı tutup da diğerlerine sallamayın.

Ben skora hic sasirmadim , one gecen biz oldugumuz icin yikim gibi oldu , ilk yarida benzia veya bir kac sutlari vardi , onlardan biri gol olup sonra maci da cevirebilirdik

Iki takimin da durumu icler acisi.. bjk bir tik iyi diyecekken onlar da kervana katildilar artik , en kritik esigi donemediler

Seyirci kareografiyi guzel yapti, stadi geregince doldurdu , takim hareketlenince coskusunu verdi , uyutunca sustu .. e 2-0 olunca da kendi odedigi paranin , almak istedigi hazzin pesinde kosabilir

Gereksiz olduguna katiliyorum ama bir sebep oldugunu dusunmuyorum .

Foruma 3 gündür girmediğim için biraz geç yazıyorum konu sahibi olarak ama genelde saçma olarak bulunmuş olan yazım tam olarak anlaşılmamış. Ben takım o ana kadar süperdi, futbolcuların kabahati yoktu demiyorum. Bilakis ilk mesajda yazdığım gibi bu dandik kadronun ve kötü oynayan takımın nesine güvendiniz de daha maçın orta yerinde skor garanti değilken oley çekmeye başladınız diye sorguluyorum taraftarı. Benim futbol mantığıma göre oley çekme denilen şey maçın kazanıldığı yüzde 99.99 olduğu zamanlarda yapılması gereken bir şeydir ve rakiple alay etmek anlamına geldiği için henüz tam olarak pes etmemiş rakibi hırslandıran bir şeydir. Bu yüzden hiç bir maçta 55. dakikada 2-0 devam eden bir oyunda yapılmasını doğru bulmadım, bundan sonra da bulmayacağım. Bu hareketin doğru olduğunu savunan adamlara da diyecek sözüm yok. Atalarımız "Dereyi görmeden paçaları sıvama" diye söylemiş zamanında. Vardır bir sebebi diyorum paça sıvayanlara..

%1 bile etki etmemistir bu her zaman yapilan tezahurat taraftar oley cekilir taraftar 3 der. Takima degil de taraftarda he suc? :D Rize bizden 3-5 mac once 2 oldugunda 3 dedi dalga gecti ankaragucu ayni sekil daha gecen hafta 3 dedi noldu cevirebildi mi fener? Kendi malligimizdan oldu tamamen kimse masal anlatmasin.

Üst Alt