55 Milyon Dolarlık Fon Vurgununda Şok İtiraf! - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

55 Milyon Dolarlık Fon Vurgununda Şok İtiraf!

Seçil Erzan'ın kendisine yöneltilen suçlamalara yönelik mahkemede verdiği cevaplar:

• İnsanlar verdiklerinin çok üzerinde paralar aldılar. Ben ise bir canımla burada kimsesiz kaldım.

• Burada tek suçlanan ve kimsesiz kalan benim. Bu paraları alanlar kar ederken bana "dolar geliyor, para, para" diyorlardı.

• Beni şu an suçlayan insanlar, verdiklerinin çok üzerinde paralar aldılar. Evler, arabalar aldılar. Ben ne aldım? Hepsi kara geçtiler.

• Merve 1.2 Milyon TL getirdi. Yalvardım o dönem para getirmesin diye. Ölüyorum, bitiyorum dedim. Ancak o bile bile getirdi. MASAK araştırsın.

• Semih, Kasım 2022'de ana parayı aldı. "1.5 milyon dolardan fazla para aldın, daha ne istiyorsun?" dedim. Semih Kaya bu kadar faiz almasaydı böyle olmayacaktı.

Nur Erkasap hasta olduğu için gelmemiş duruşmaya. kadın en son müşteri ayarlamaya çalışıyordu seçile yanlış hatırlamıyorsam.

Fulya terimin hesabına giriş çıkışlar oluyordu smslerde

Fulya terim de gelmez yunanistandadır muhtemelen @Murat Kara

Avukat Epözdemir'in, "BDDK 43 milyon eksi olduğunu söylemiş. Bu para nerede?" sorusuna

Seçil Erzan, "43 milyon gibi bir eksi yok. Normalde 300-500 bin arasında eksidir. Herkes aldığını söylerse ortaya çıkar. Banka 43 milyona benim söylediğim rakamlarla ulaşmıştır. 53 milyon gibi toplanan bir para hesaplanmıştı ancak o dönem kendimde değildim. Bazılarına daha fazla yazmışım. Bazılarına daha az yazmışım o dönem verdiklerime" dedi.

Üst Alt