55 Milyon Dolarlık Fon Vurgununda Şok İtiraf! - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

55 Milyon Dolarlık Fon Vurgununda Şok İtiraf!

bir ihale söz konusuymus. 50m dolara alınacak olan bir ihaleyi 120m dolara satacaklarmıs. diğerlerini de faiz muhabbetine sokmuslar bu sarmala. terim güvenceside var belli ki isimleri görünce. biri ihaleyi bozunca birbirlerinin parasıyla absurd faiz verilen kişiler, zincire yeni isimler gelmeyince alt tabakaya para kalmamıs. biri ayıkıp şikayette bulununca da buralara kadar gelmiş mevzu.

**iddanameyi okuyan avukat arkadasın beyanı**

mantıklı geldi bana.

bir ihale söz konusuymus. 50m dolara alınacak olan bir ihaleyi 120m dolara satacaklarmıs. diğerlerini de faiz muhabbetine sokmuslar bu sarmala. terim güvenceside var belli ki isimleri görünce. biri ihaleyi bozunca birbirlerinin parasıyla absurd faiz verilen kişiler, zincire yeni isimler gelmeyince alt tabakaya para kalmamıs. biri ayıkıp şikayette bulununca da buralara kadar gelmiş mevzu.

**iddanameyi okuyan avukat arkadasın beyanı**

mantıklı geldi bana.
Ulan her halukarda ben kaziklaniyorum bu nasıl iş😄 50ye hallolacak iş 120m ihaleye nasıl giriyor bu ulkede

Secil ile Mertin msjlari aciklanmis.

Bruma ve podolskiyi de sisteme sokmaya calismislar

Üst Alt