55 Milyon Dolarlık Fon Vurgununda Şok İtiraf! - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

55 Milyon Dolarlık Fon Vurgununda Şok İtiraf!

Lube denilen iğrenç kadını şike zamanından hatırlıyorum. Aşırı pis bir fenerli. Sözlerine değer vermemek lazım.

Doğru hoca nın çıkıp açıklaması lazım ama ne diyecek. Hiç bir ilgim yok diyor. Başka söyleyeceği şey yok.

Basın önüne çıksa, gazeteciler, spor muhabirleri gibi tırsmazlar. Soru manyağı yaparlar, ne söyleyeceğini bilemez.

Hocanın dahili var veya yok. Beni bundan çok rahatsız eden konu bunu sürekli gündemde tutan isimlerin hemen hemen hepsi ya terör sempatizanı ya sözünün geçerliliği sorgulanan ya da ülkeye bile girmesi yasak olan isimler.

Seçil Erzan’ın avukatı Nazlı Nadide Karaaslan, ne kadar para kaldığını açıkladı:

“2021’de borsa altüst oluyor. Daha çok para bulmak istiyor, borsada kaldıraçlı işlem yaptığı için. Daha çok faize batıyor. Süleyman Aslan’la, Ayhan Akman’la ve Barış Tari ile tanışıyor. İçeriye giriyor. Semih Kaya ve Fırat Özdemir bir verip üç kazanıyor.

Ondan sonra Arda, Muslera... Ayhan Akman, emlakçı Serdar Şenol’u getiriyor. Şenol, Barış Tari’yi getiriyor. Semih Kaya, ‘Selçuk abide de para var’ diyor. Seçil, öyle arıyor Selçuk İnan’ı. İnan, Semih’e, ‘Böyle bir fon var mı?’ diye soruyor. ‘Evet, ben kazanıyorum, gir’ diyor. Şimdi inkâr ediyorlar.

“Bilirkişi 180 binden fazla silinen WhatsApp yazışmasını geri getirmiş, çalışma sürüyor. HTS kayıtlarıyla yazışmaları eşleştireceğiz. Seçil’in kime ne verdiği ortaya çıkacak. İhbar etseler Emre Belözoğlu ve İsmail İbrahim Çağlar’dan para almayacaktı.

İnanmayacaksınız. Gerçekten beş kuruş para yok. Herkes diyor ki bir yere gömmüştür. Gömmüşse büyük hayal kırıklığı yaşayacağım. Annesinin 7.500 TL’lik emekli maaşını, imzasını taklit ederek, kullandığı krediye bloke ettirmiş. Annesi engelli, imza atabilecek durumda değil.”

Sen git 70 yıl boyunca itibar kazanmaya çalış,çuvalla para mal mülk kazan ama ac gözlülük saçma sapan işlere gir ve hem.kendini hem kulübünün ismini kirlet ,bravo fatih hoca bravo çıkıp yalan bunlar diyemedin ya yazık sana rezil ettin bizi fenerli itlere

Kulüple alakası nedir tam olarak.
İcardi gün yüzüne falan çıkamıyor sanırım. Ndombelenin form düşüklüğü bu sebebten kaynaklıda olabilir.

Arkadaş ben anlamıyorum yani bizim klübün ne ilgisi olabilir 2-3 ismi geçen adamlar bizim efsanemiz diye. Emre Belözoğlu'da işin içinde o zaman feneride mi rezil rüsva ettiler o camiada mı çekilecek bu işin içine. Garip gerçekten

Şaşırdınız herhalde. Fatih Terim = Galatasaray oldu bu ülkede. Zamanında bizde top koşturan Fethullahci tipler yüzünde fetocuya çıktı adımız.
Özellikle Fenerbahçe gibi örgütün olduğu yerde, medyanın da baskısıyla comar taraftar Galatasaray'ın adına leke sürüyor.

Şaşırdınız herhalde. Fatih Terim = Galatasaray oldu bu ülkede. Zamanında bizde top koşturan Fethullahci tipler yüzünde fetocuya çıktı adımız.
Özellikle Fenerbahçe gibi örgütün olduğu yerde, medyanın da baskısıyla comar taraftar Galatasaray'ın adına leke sürüyor.
Hayır sürmüyor. Israrla Galatasaray ismi sokulmaya çalışıldı ama pek tutmadı o iş.

Kulüple alakası nedir tam olarak.
takip etmıyormusunuz bu olay cıktıgı günden beri bu haberi yapanların tamamı fenerli haberciler ve tamamı her cümlede galatasaray diyor
fatih hocanın haklı olmasını isterdim ama hem kendi adını lekeletti hemde kulübe zarar verdi
ki haklı olsa simdiye kadar 40 defa cıkar herşeyi yalanlardı
tam tersi gördügümüz kadarıyla sessız sedasız sıyrılmaya calısıyor

takip etmıyormusunuz bu olay cıktıgı günden beri bu haberi yapanların tamamı fenerli haberciler ve tamamı her cümlede galatasaray diyor
fatih hocanın haklı olmasını isterdim ama hem kendi adını lekeletti hemde kulübe zarar verdi
ki haklı olsa simdiye kadar 40 defa cıkar herşeyi yalanlardı
tam tersi gördügümüz kadarıyla sessız sedasız sıyrılmaya calısıyor
böyle bir mantık olamaz.

terim kendi başına bir birey. nitekim arda da. birileri her cümlesinde galatasaray algısı yapıyor diye galatasarayı da yaktınız diye kimseyi suçlayamayız. kimse yaptığı yatırımı ya da varsa işlediği suçu galatasaraylı kimliğiyle yapmıyor. kimse de her yaptığı hamlesini galatasaraya zarar gelir diye düşünerek yapmak zorunda değil. zira hamlesini ne camianın içindeyken yapıyor ne de gs namına yapıyor.

velhasılı kelam böyle bir mantık olamaz.

Üst Alt