#55 Sabri Sarıoğlu (ARŞİV) - Sayfa 247 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#55 Sabri Sarıoğlu (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #55 Sabri Sarıoğlu

Sabri kötü topçu ama dünkü attığı pasları göz ardı etmemek lazım.Sanıyorum kötü bir algı oluşmuş sabri her topu rakibe atıyor gibi.Ceza sahası önünden Burağa saldığı arapasını, ayak dışıyla cezasahasına verdiği topu ,sağ çizgiden burağın tam göğsüne attığı pası filan niye konuşmuyorsunuz? Kaybetti ama çokta güzel pasları vardı.Ortasaha oyuncusu olmayan bir adamdan daha ne bekliyorsunuz anlamıyorum

Sabri kötü topçu ama dünkü attığı pasları göz ardı etmemek lazım.Sanıyorum kötü bir algı oluşmuş sabri her topu rakibe atıyor gibi.Ceza sahası önünden Burağa saldığı arapasını, ayak dışıyla cezasahasına verdiği topu ,sağ çizgiden burağın tam göğsüne attığı pası filan niye konuşmuyorsunuz? Kaybetti ama çokta güzel pasları vardı.Ortasaha oyuncusu olmayan bir adamdan daha ne bekliyorsunuz anlamıyorum

Bunlari Selcuk Inan yapsa ohaaa, auuuuvv, yerli Xaviii, olurdu eminim.

Sabri'nin futbolunu hic begenmem, ama dün cok iyiydi.

Futbolcuların nasıl futbolcu olduklarını çözebilmek için bazı sorular yeterlidir.Dün sahadaki Sabri, Real maçında sahadaki sabriyle aynıydı.

Sabri dün çabaladımı?evet çabaladı.

Başarılı oldumu?bence hayır.

Daha fazlasını yaptımı?evet yaptı

peki biraz başarılı olur gibi oldumu?Yine hayır.

Bazı futbolcular vardır.Çabalar ama sonuca ulaşamaz.Çünkü kapasitesi çok sınırlıdır.

Biri de Sabri..

He sabri futbolcumu diye sorarsan da bunu ciddi olarak tartışırım.Bence futbolcu falan değil.

Servet ile ikisi futbol katili..

Tüm Avrupa Spor medyasına göre Sabri yetenekli bir Yıldız. Türkiye'nin en göze çarpan futbolcularından biri. Siz hala dalga geçmeye devam edin. Sabri bunları aşmış. Sabri'nin kimsenin dalkavukluğuna ihtiyacı yok. Yeter ki küfür etmeyi bırakın çocuğa.

Tüm Avrupa Spor medyasına göre Sabri bir Yıldız. Türkiye'nin en göze çarpan futbolcularından biri. Siz hala dalga geçmeye devam edin. Sabri bunları aşmış. Sabri'nin kimsenin dalkavukluğuna ihtiyacı yok. Yeter ki küfür etmeyi bırakın çocuğa.

cümlelerimizde küfür yok emre.Dalkavukluk kelimelerine de hiç girme.seviyeli şekilde tartışıyoruz.

Sabri madem yurtdışında bu kadar beğeniliyor.Derhal satalım o zaman.Yurtdışı da sevinsin,biz de...

Sen, yurtdışında topu oyuna sokamayan futbolcu gördünmü?Bam güm şişiren?Ben çok gördüm Galatasaray'da.

Dün Sabri elinden geleni yaptı. Sabri'den daha kötü oynayan futbolcular vardı, Servet gibi. O bakımdan Sabri'ye kızamam.

Dün Sabri elinden geleni yaptı. Sabri'den daha kötü oynayan futbolcular vardı, Servet gibi. O bakımdan Sabri'ye kızamam.

olay sadece dünle alakalı değil ahmet.

Aynı filmi tekrar tekrar izlemek sıkıyor artık bizi.

Sabri dün 3 kez ciddi pas hatası yaptı kale önünde.Tehlike oldu.Pozisyon tekrarlarını izledim.Resmen ezbere pas veriyor bakmadan.Ezbere..

cümlelerimizde küfür yok emre.Dalkavukluk kelimelerine de hiç girme.seviyeli şekilde tartışıyoruz.

Sabri madem yurtdışında bu kadar beğeniliyor.Derhal satalım o zaman.Yurtdışı da sevinsin,biz de...

Sen, yurtdışında topu oyuna sokamayan futbolcu gördünmü?Bam güm şişiren?Ben çok gördüm Galatasaray'da.

Suç hocalarında. Eğer orta yapamıyorsa, hocaları söylesin ona bunu, yapmaz o zaman. Bunu yapacak başka futbolcular bulunur her takımda. Sabri'nin üstün başka özellikleri var.

Suç hocalarında. Eğer orta yapamıyorsa, hocaları söylesin ona bunu, yapmaz o zaman. Bunu yapacak başka futbolcular bulunur her takımda. Sabri'nin üstün başka özellikleri var.

Orta yapamayan futbolcu olabilir mi ya?

Bak kendin söylemişsin güzelce.Sabri orta yapamıyor diye.Dün Alman milli takım kalecisi 2 asist yaptı..Farka bak..

Gölge Pres'in kralı

Maç boyunca 5 top çalıp 25 top kaybediyor

Sol ayağını sadece yürümek için kullanabiliyor

Maç boyunca ileri 1 geri 30 pas yapıyor

7 yıldır banko oynuyor

Bilin bakalım acaba kimdir.

Orta yapamayan futbolcu olabilir mi ya?

Bak kendin söylemişsin güzelce.Sabri orta yapamıyor diye.Dün Alman milli takım kalecisi 2 asist yaptı..Farka bak..

İspanya milli takım maçlarında orta yapan falan göremiyorum. 11 adet Sabri'yi yanyana dizmişler kısa paslarla, rakiple kedi fare gibi oynuyorlar, gol de atıyorlar. Orta morta yapan yok dünyanın birinci takımında.

İspanya milli takım maçlarında orta yapan falan göremiyorum. 11 adet Sabri'yi yanyana dizmişler kısa paslarla, rakiple kedi fare gibi oynuyorlar, gol de atıyorlar. Orta morta yapan yok dünyanın birinci takımında.

ispanya mili takımındakilere de 11 tane sabri dedin ya,daha diyecek birşey yok.

o sabriden,ispanyanın 18 yaş altı takımında bile 1 tane yoktur.İnan buna

öncelikle şunu söyleyeceğim. Bugünkü ilk yazımda söyledim. İlk yarıyı izleme şansım olmadı. İlk yarıda Sabri 5 kişi arasından ince paslar falan vermiştir ki hiç sanmam dediklerine katılırım. Ama yıllardır Galatasaray gibi büyük bir takımda banko oynayan, Orjini orta saha hatta 10 numara olan bir oyuncunun defanstan çıkarken rakip oyuncuya asist yapmaya çalışır gibi verdiği pasları gördükten sonra dün 3 tane gol atsa 5 tane asist yapsa ona iyi futbolcu diyemem. Çalışkanlığına mücadelesine diyecek lafım yok. Koy sahaya 90 dk ileri geri koşsun adama bassın. Ama sen pas veriyorum diye milli takımda hiç bir oyuncunun olmadığı bir yere top atarsan ve bu çok kritik bir noktada yapılıyorsa kusura bakma Sabri. Bozuk saat günde iki kere doğru vakti gösterirmiş misali iki tane pası yerine buldu diye adam mükemmel paslar attı şudur budur demenin Sabri yi abartmanın anlamı yok. Tüm Türkiye gibi Sabri de hocaların onu niye sahaya sürdüklerini çok iyi biliyorken burada manasızca tartışmaya gerek bile yok.

Sabri'y İspanya milli takımında top toplayıcı olarak bile oynatmazlar hocam.Ayrıca iyi de Sabri'nin pasları zaten ortalarından bile kötü.10 pas 1 isabet,10 orta 2 isabet ile oynuyor.Tabi geride Servet ileride Arda,Hamit'in varken geriye oynadığı pasları saymazsak.Oyun içinde oyun kurması için 5 metre önünde teknik adama vermek varken(top kaptırırım korkusuyla) 20 metre geride ki topu her defasında öcü sanan Servet,Egemen gibi adamlara veya bitik Aurelio'ya geri pası atmak hangi İspanyolluğun ürünüdür ki.

Sadece miili takımda değil bu adam yıllardır Galatasaray da da aynı.5 metre önüne pas atmak yerine 20 metre geriye Servet,Gökhan Zan,Hakan Balta'ya dön.Maç boyu 50 tane gölge pres yap 3 top kap,SÜREKLİ GERİYE OYNAMANA RAĞMEN MAÇ BAŞI 20 TANE TOP KAPTIR,sol ayağını sadece ''topallamamak'' için kullan,ve ben futbolcuyum diye yılda 1.500.000 Euro al en az.

Sabri 7 yıldır hiç bir ekstra idman yapmış mı idmandan sonra.Hiç ben pas yapamıyorum top tekniğimi geliştireyim demiş mi? 25 yaşında yıldız gibi doğan Burak'ı gördükten sonra Sabri'nin ben niye böyle haldeyim demesi gerekmez mi,afedersiniz de Burak Messi miydi de biz bilmiyorduk?

Sabri sahada koşan onun dışında idmanda hiç bir şekilde çalışmayan FM TABİRİ İLE ''WORKRATE'' 1 VEYA 2 diye nitelendirilebilecek bir isim.

EDİT :GERÇİ HER TD OYNATIYOR,ARTIK BİR ŞEY DİYEMİYORUM,NE VAR BENİM GÖREMEYİP DE ONLARIN GÖRDÜĞÜ YA DA SABRİ TEHDİT Mİ EDİYOR BU ADAMLARI ANLYAMIYORUM.

ft ye etmedigimi birakmiyorum, sabri yi sag ic de oynatiyor diye, almadik kupa birakmayan, calistirmadigi olaganüstü takim kalmayan hiddink de gidiyor, sabri yi sag ic oynatiyor.

ondan sonra 'futbol yorumculari' cikiyor, halk'a tepki veriyorlar, 'yok efendim bizde herkes futbol dan anliyormus vs.'. ulan bu halk toptan anlamiyor ise, td'ler futbolun f'sini bilmiyor demektir!

cikarilabilecek belki de en kötü takim, tertip, oyun düzeni ve mentalitesi ile ciktik sahaya!

Cidden Sabri'yi neden orta sahada oynatıyorlar anlamak mümkün değil. Rıdvan Dilmen'in de dediği gibi adam alışmış önü açık oynamaya, sırtı dönük top alınca mantarlıyor. Alan tutmayı falan da bilmiyor Sabri. Ayrıca kimse yazmamış ama fizik olarakta çok ezildi. Khedira'yla girdiği her ikili mücadeleyi kaybetti nerdeyse.

Dün 2 tane net top kaybı yaptı onlardan birinde suçluydu. Hakan Balta'ya attı, Hakan koşamadı özür diledi zaten. En az 10 tane top çaldı rakipten ki, hepsinde yerdeydi kaydı vs... Gökhan'a yardım etmekten orta sahaya bakamadı. Kaldı ki bu adam ben orta saha oynayacağım demiyor. Kaldı ki bu adamı FT-Gerets-Kalli-Skibbe-Rijkaard/Neeskens-tekrar FT gibi adamlar ilk 11 oynatıyorsa ya bu teknik adamlar cahil, ya da Sabri'yi eleştirenler. Bence şımarıkca Sabri'yi eleştirenler cahil.

Bu ne yahu? ''Sabri zaaaaxD (eli pipisinde tabi)xD zarbiii hıhıhıhıhxD sarbiii hıhıhıxD'' Midem bulanıyor bıktım artık.

Dikkatli dikkatli Gökhan Gönül izleyeceğinize, Sabri'yi izleyin. Sabri'yi poponuzla izlemeyin. Gökhan Gönül'ü dün izledikten sonra hala Sabri kötü diyen de, ya provakatördür, ya da futbol cahili şımarık Barcelona-Madrid maçlarını izleyip Galatasaray'ı da öyle sanandır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt